Юніори кропивницької «Зірки» на Львівщині здобули перемогу

• 21.10.2017, 20:19
  • 915

У 10-му турі Чемпіонату України U-19 кропивницька «Зірка» у на Львівщині здобула перемогу. З рахунком 2:1 здолали ровесників з «Карпат». У першому таймі матчу кропивницька команда видала результативний четирьоххвилиний інтервал часу.

Спочатку Олександр Хруленко реалізував пенальті, відкривши рахунок в матчі. А через чотири хвилини Кирило Павлюк подвоїв рахунок. На 36-ій хвилині зустрічі гравець «Карпат» Петро Харжевський не реалізував пенальті. А у компенсовані хвилини матчу господарі забили м’яч престижу. З рахунком 2:1 юніори кропивницької «Зірки» здобули перемогу. Здобуті три очки дозволили кропивничанам піднятися на 13-е місце. А от «Карпати», які є одними з лідерів Чемпіонату U-19, втратили шанс піднятися на друге місце у турнірній таблиці.

«Карпати» (U-19) — «Зірка» (U-19) — 1:2 (0:2) (Слива, 90+4 — Хруленко, 27 (пен); Павлюк, 31)

Джерело: Портал «Спортивна Кіровоградщина»