Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

У Годовиці поєднали мистецтво і спорт

У невеликому селі поблизу Львова відбулися «Родинні фестини Годовиця SPORTFEST»

Щоб вкотре привернути увагу до унікальної пам’ятки архітектури — костелу Всіх Святих у селі Годовиця, що поблизу Львова, «Арт-студія Івони Лобан» та керівник громадської організації «Нові громадські ініціативи» Алла Хохла підняли мало не пів Львова на ноги, але все ж таки організували «Родинні фестини Годовиця SPORTFEST».

Свято спорту для усієї родини відбулося просто неба у Годовиці 3 жовтня. Івона Лобан разом з Аллою Хохлою, здавалось би, навіть з Всевишнім змогли домовитися, щоб погода сприяла проведенню свята. І їм вдалося бодай на день згуртувати громаду та сім’ї навколо гармонійного виховання дітей та молоді, прищепити любов до рухової активності, здорового способу життя, спорту, правильного дозвілля, мистецтва, власної землі, традицій та культурної спадщини.

У рамках заходу відбулись показові виступи та майстер-класи більш як 10 провідник спортивних федерацій, клубів та спортивних шкіл Львівщини з фехтування, боротьби, художньої гімнастики, бойового гопака, спортивного орієнтування, футболу, шахів, мотоспорту, бойового ножа, мистецтва самооборони. Свої види спорту представляли понад 100 спортсменів віком від 3 до 30 років.

Що за свято без нагород? Усі учасники заходу, які презентували свої види спорту, нагороджені пам’ятними подарунками від організаторів та партнерів свята. Безпосередньо спортивна програма складалася з шахового турніру, перегонів на самокатах та велоперегонів. У шаховому турнірі за перемогу боролись у двох вікових категоріях: від 7 до 16 років та 16+.

У перегонах на самокатах брали участь діти від 3 до 12 років. Скільки ж то радості було — тішилися, як малі діти, і їхні батьки.

На фестивалі своє мистецтво представили скрипковий ансамбль Sempre primo, народна капела бандуристок «Зоряниця», ансамбль «Джерело», народний ансамбль «Сузір'я», ансамбль «Сонечко» та хор «Вишиванка». Гості заходу впродовж усього дня могли спробувати себе у майстер-класах з гончарства, вчилися творити ангеликів-мотанок…

— Надзвичайно радіємо з того, що нам вдалося поєднати, на перший погляд, непоєднувані речі: мистецтво та спорт. За допомогою «Родинних фестин Годовиця SPORTFEST» ми не лише привернули увагу до визначної пам’ятки архітектури, а й робили усе можливе, аби згуртувати сім’ї та громаду навколо таких важливих питань як здорова, гармонійно розвинута, активна, спортивна, інтелектуальна, духовна патріотична молодь та нація, — сказала журналістці «ВЗ» Івона Лобан.

Читайте також: 50 тонн гарбузів: яскрава фотолокація