Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

«Укртранснафта» відновила транзит нафти до Європи

  • 11.05.2019, 19:09
  • 1 159

У суботу, 11 травня, АТ «Укртранснафта» відновила транзит нафти європейським споживачам по магістральному нафтопроводу «Дружба».

Про це з посиланням на повідомлення прес-служба компанії передає «Економічна правда».

«Це стало можливим, зокрема після того, як фахівці угорської компанії MOL провели додаткові дослідження нафти, що перебуває у трубопроводі та підтвердили готовність її приймати», — йдеться у повідомленні.

Нагадуємо, 23 квітня Білорусь вимушено призупинила експорт світлих нафтопродуктів в Україну, Польщу і країни Балтії через надходження неякісної російської нафти.

25 квітня компанія «Укртранснафта» вимушено призупинила транзит нафти магістральним нафтопроводом «Мозир-Броди» («Дружба»).

27 квітня в РФ порушили кримінальну справу про умисне забруднення нафти у нафтопроводі «Дружба».

2 травня у нафтопроводах Росії, Білорусі, України і Польщі накопичилося близько 5 мільйонів тонн нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних речовин. У ЗМІ повідомлялося, що Укртранснафта оцінює недоотриману тижневу виручку під призупинення транзиту нафти в 1 млн євро.

В Укртранснафті заявили, що Росія має збільшити прокачування нафти у наступні звітні періоди до кінця 2019 року в рахунок недопоставлених у квітні обсягів через зіпсовану хлоридами нафту.

Схожі новини