Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

У Platinum Bank розповіли про найцікавіші фінансові новинки цієї осені

Період з жовтня по грудень вітчизняні банкіри вважають найактивнішим з точки зору фінансових операцій у роздрібному сегменті.

Тож готуються до нього заздалегідь, щоб порадувати різноманітними пропозиціями своїх клієнтів. Про ключові новації, які очікують на львів’ян, нам розповів Назар Колодка (на фото), начальник відділу продажів Західного регіону Platinum Bank.

-Однією з тенденцій останнього часу є небажання українців надовго розставатися із власними грошима, адже у наше нестабільне сьогодення кошти можуть знадобитися будь-коли. Експерти обговорюють одну з унікальних пропозицій Platinum Bank, яка передбачає щотижневу можливість отримувати виплати за депозитними програмами. Можете розповісти по це докладніше?

— Цей проект називається «Готівка щотижня». він почав працювати у жовтні. Суть доволі проста: вклад приносить гроші кожні сім днів. Тобто людина, яка відкрила депозит у вівторок, кожного вівторка отримуватиме відсотки за вкладом. Головне, щоб день нарахувань не припадав на свята, адже в цьому випадку виплата відсотків відбудеться в перший робочий день після вихідного. Програма може бути оформлена на вклади в національній (до 21,5%) та іноземній валютах (до 9,5% у доларах США або до 8,5% в євро). Термін вкладу становить від 31 до 548 днів. Нескладно порахувати, що в разі найкоротшого розміщення відсотки цій особі будуть виплачені 4 рази, а у разі найдовшого — майже 80 разів.

— Це справді дуже зручно. Поки твої гроші надійно зберігаються у фінансовій установі, ти щотижня можеш витрачати відсотки на власні потреби: робити покупки, сплачувати «комуналку» тощо. Але гроші, які людина зберігає у Platinum Bank, наскільки мені відомо, можуть працювати на родину і без оформлення депозитного рахунку?

— Я так розумію, що йдеться про ощадну картку «Економка». Якщо коротко, то це звичайна банківська картка, яка оформляється безкоштовно та може бути використана для оплати будь-яких покупок. Тобто доступ до коштів, які клієнт поклав на цю картку, є необмеженим: нею можна вільно користуватися будь-коли та в будь-який час. Проте є суттєвий бонус — додатковий дохід. Особа отримує до 18% річних за кожен день, коли гроші зберігалися на картці. Тобто це гроші, які завжди з вами, але вони заробляють дохід своєму власникові увесь час, коли він ними не користується.

— Я не можу не зауважити того, що навіть складні фінансові питання та процеси ви пояснюєте вельми просто. Можливо, взнаки дається участь Platinum Bank у багатьох соціальних проектах освітнього напряму. Приміром, усім добре відома програма банку «Уроки фінансової грамотності для дітей». А нещодавно маленькі українці отримали можливість стати не лише слухачами лекцій, а й клієнтами Platinum Bank…

— Зрозуміло, що нашими клієнтами стають не діти, а їхні батьки. Але гроші вони зберігають та примножують саме заради дітей. Для реалізації цього задуму ми запропонували українцям депозит «Дитячий». Це можливість відкрити депозит на дитину віком до 14 років, кожен місяць знімати відсотки або додавати їх до основної суми вкладу, вільно поповнювати депозит та, безумовно, мати цілковиту впевненість у збереженні кош­тів. Умови такого вкладу, який може бути розміщений строком від одного до трьох років, передбачають до 19,5% у гривнях, а також до 7,25% у доларах США або до 6,5% в євро.

— Турботу про майбутнє Platinum Bank проявляє не тільки у таких депозитних програмах, а й у багатьох соціальних ініціативах. Жителі нашого міста добре пам’ятають про те, що саме ваш банк став спонсором Форуму видавців у Львові. Нині вже представлено новий проект — створення екологічних куточків у лікарнях Украї­ни. Що він передбачає?

— Акція не нова. Ми проводимо її четвертий рік поспіль. Наше завдання — зробити палати медичних установ більш затишними і привітними. Приєднатися до нас може кожен. Для цього необхідно з 10 по 28 жовтня принести горщики з рослинами в будь-яке відділення або точки продажів Platinum Bank. Згодом наші волонтери доставлять їх у лікарні міст. Вже сьогодні, спостерігаючи за активністю учасників акції, ми бачимо, що небайдужих людей серед українців дуже багато. Нам приємно, що завжди є охочі підтримати соціальні ініціативи. Варто також згадати благодійний захід «Подаруй дитині книгу», який проходив у рамках XXIII Форуму видавців у Львові. За період заходу було зібрано понад 1000 книжок для діток з дитячих будинків, що перебувають під опікою Platinum Bank. Ще раз хочемо подякувати усім, хто долучився.