Кожен місяць для росії буде страшніше 10 років Афганістану та Чечні

російська армія в Україні буде знищена

НАТО поставить стільки зброї до України, скільки треба для повного знищення російської армії та звільнення нашої землі!

Хочу привітати українську армію та народ України. Всі ці наші страждання та втрати, все це змінило світ на нашу користь, і в один фронт з Україною стали найбільші країни світу, найпотужніші держави.

На конференції міністрів оборони країн НАТО ухвалені стратегічні рішення, які гарантують знищення російської армії в Україні та повну перемогу у війні.

Це означає фактично необмежене постачання Україні надсучасних видів озброєння, яких нема у російської армії.

Поставки сучасних систем протиповітряної та протиракетної оборони, ракетних систем дальньої дії, високоточної артилерії, боєприпасів, ударних дронів та засобів корегування. Все це країни НАТО дають Україні.

Все це почне поступати на озброєння та виходити на фронт найближчими місяцями.

Читайте також: США відкрили ленд-ліз для України

І коли Україна отримає новітню зброю та необхідну кількість снарядів, кожен місяць для росії буде страшніше 10 років Афганістану та Чечні.

А поки що українська армія та усі сили оборони у дуже важких боях з нестачею багатьох видів озброєння б’ються на Східному фронті. Вперта піхота закривається в кожну посадку, на кожному кроці намагаються не відступати та йти вперед. Поки що перевага рф у танках, артилерії та боєприпасах значна, але ніяких котлів російська армія не зробить, бо українці змушують ворога платити за кожен крок і втрати окупантів великі. Тактика та вміння української армії вищі за ворога, і коли прийде зброя, ситуація почне поступово і помітно змінюватись.

Щоб така впевненість та підтримка з’явилась у НАТО на 63 день вторгнення, віддали та віддають життя тисячі та тисячі українців, і кожне поле на Сході та Півдні, де зараз б’ються українці з російською армадою, полите кров’ю патріотів. Але вже за тижні наші воїни побачать майбутню допомогу на позиціях.

російська армія в Україні буде знищена, і Україна не зупиниться на позиціях 24 лютого - Україна звільнить Донбас та Крим повністю.

Джерело

Схожі новини