Передплатити Підтримати

Провокація на Євробаченні-2016

Викладаю дзвінок, який ми встигли записати, коли Саші в черговий раз подзвонили з пропозицією “дружеского голосования”.

З дозволу Мустафи Джемілєва, якому я розповіла цю історію, я викладаю інформацію з іменами і прізвищами.

Пранкер, що дзвонив Сашкові сьогодні вдень, безцеремонно прикриваючись іменем Мустафи, намагався “поклеїти договорняк” про солідарне голосування з журі трьох країн.

Після того, як ця людина ще раз озвучила суть своєї “пропозиції”, дзвінок обірвався, або він сам його вимкнув. Дзвінок був з номера, який був ним озвучений вдень: +380 93 4917728

Після чого на телефон Саші у Viber почали надходити повідомлення від так званого “помічника Мустафи Джемілєва” - Енвера. Хоч він і представився Енвером, Viber його ідентифікував, як Вадима. Зрозуміло, без фото і іншої інформації, що про себе залишають люди, яким нема чого переховувати. Але власне для цього Сашко і просив провокатора «зв’язатися по захищених каналах», щоб хоч якось ідентифікувати або переконатись в провокації.

Номер Енвера(Вадима): +380 95 3833255

Ми викладаємо ці матеріали і інформацію, щоб попередити провокації, які можливо відбувались і з іншими членами журі з інших країн. Можливо пранкери-провокатори представлялися не тільки іменем Мустафи-ага, але й інших знакових персон, яких важко уявити в ролі “рєшал”.

Щоб запобігти дискредитації України і самого європейського конкурсу та скандалу, який вочевидь готується для “запуску”, у випадку успішного виступу України, ми вимушені цю “щурину возню” вивести на світло.

Цілком зрозуміло, для чого це робиться, і кому це вигідно.

Ми не виключаємо, що ці особи могли здійснити серію таких само дзвінків і в бік Молдови, Грузії, Сан-Маріно, які фігурують в розмові, та інших країн, представившись, наприклад, О. Ксенофонтовим чи Р. Лижичко, головою НТКУ чи будь-ким іншим.

Окремо ми звертаємось до голови нашої делегації, щоб вона донесла інформацію про брудні технології, що використовуються проти нас, до голови НТКУ та керівництва конкурсу Євробачення.

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram