Передплатити Підтримати

Провокація на Євробаченні-2016

Викладаю дзвінок, який ми встигли записати, коли Саші в черговий раз подзвонили з пропозицією “дружеского голосования”.

З дозволу Мустафи Джемілєва, якому я розповіла цю історію, я викладаю інформацію з іменами і прізвищами.

Пранкер, що дзвонив Сашкові сьогодні вдень, безцеремонно прикриваючись іменем Мустафи, намагався “поклеїти договорняк” про солідарне голосування з журі трьох країн.

Після того, як ця людина ще раз озвучила суть своєї “пропозиції”, дзвінок обірвався, або він сам його вимкнув. Дзвінок був з номера, який був ним озвучений вдень: +380 93 4917728

Після чого на телефон Саші у Viber почали надходити повідомлення від так званого “помічника Мустафи Джемілєва” - Енвера. Хоч він і представився Енвером, Viber його ідентифікував, як Вадима. Зрозуміло, без фото і іншої інформації, що про себе залишають люди, яким нема чого переховувати. Але власне для цього Сашко і просив провокатора «зв’язатися по захищених каналах», щоб хоч якось ідентифікувати або переконатись в провокації.

Номер Енвера(Вадима): +380 95 3833255

Ми викладаємо ці матеріали і інформацію, щоб попередити провокації, які можливо відбувались і з іншими членами журі з інших країн. Можливо пранкери-провокатори представлялися не тільки іменем Мустафи-ага, але й інших знакових персон, яких важко уявити в ролі “рєшал”.

Щоб запобігти дискредитації України і самого європейського конкурсу та скандалу, який вочевидь готується для “запуску”, у випадку успішного виступу України, ми вимушені цю “щурину возню” вивести на світло.

Цілком зрозуміло, для чого це робиться, і кому це вигідно.

Ми не виключаємо, що ці особи могли здійснити серію таких само дзвінків і в бік Молдови, Грузії, Сан-Маріно, які фігурують в розмові, та інших країн, представившись, наприклад, О. Ксенофонтовим чи Р. Лижичко, головою НТКУ чи будь-ким іншим.

Окремо ми звертаємось до голови нашої делегації, щоб вона донесла інформацію про брудні технології, що використовуються проти нас, до голови НТКУ та керівництва конкурсу Євробачення.