Навіщо нам ще одна ПР?

Останнім часом з Партії регіонів почали масово виходити депутати. Деякі колишні "регіонали" почали формувати нові партії. Одна із них стала проектом екс-керівника президентської адміністрації Сергія Льовочкіна. І от нарешті з’явилася інформація про те, що Льовочкін придумав назву своїй партії — Партія розвитку.

Напевно, оскільки «нова» партія не може похвалитися новими обличчями, то всі зусилля засновника були кинуті на назву... Спочатку планувалася назва Партія регіонального відродження України. На цю ідею жваво відгукнулося суспільство й почало закидати пана Льовочкіна своїми варіантами (у коментарях на форумах, у соціальних мережах): Партія покійників рефрижераторних, Партія розграблення, "Золотий батон", ЛДПР — Легітимно-дебільна партія рахітів...

Складається враження, що керівники "нових" партійних осередків не встигають за розвитком суспільства. Не можуть зрозуміти, що після Майдану народ хоче змін у державі, а не зміни вивіски. Що може дати суспільству партія з абревіатурою ПР? Одну ПР поміняєм на іншу???? А там і нова КПУ з’явиться на горизонті?

Мені всі ці потуги Льовочкіна з назвою партії нагадують один старий анекдот.

Купила компанія "Мерседес" завод АвтоВАЗ. Переналаштували виробництво, запускають конвеєр... Бац! На виході — "Жигулі".

Демонтують обладнання, приганяють нове з Німеччини, встановили, налаштували, запускають. Знову "Жигулі"!

Звільняють весь персонал заводу, привозять працівників з Німеччини, налаштовують, перевіряють, запускають.

Блін! На виході знову — "Жигулі"!

Біля заводу, на горбочку, сидять екс-головний інженер та екс-директор. Дивляться на все це. Інженер директору:

— А я тобі казав — місце прокляте! А ти все "руки не з того місця, руки не з того місця"...

Схожі новини