Передплата 2024 ВЗ

Яйця і зеленка — зброя проти одіозних політиків

Першим, хто спробував на собі «зелений» засіб боротьби проти неугодних, був адвокат Сергій Власенко. Після нього зеленкою був облитий Арсеній Яценюк. Третім у списку став в. о міністра внутрішніх справ Арсен Аваков. Він єдиний із усіх «зелених» навіть упіймав власноруч свою кривдницю. Після Авакова під приціл «озеленення» попав і колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

Замах зеленкою на адвоката Сергія Власенка у Харкові робили найбільше. На рахунку їх — п’ять! В одній із «операцій» винахідливі «озеленювачі» навіть у презерватив зеленку заливали, мовляв, для точності влучання у мішень.

Усіх жертв зеленки — Власенка, Яценюка, Авакова, Луценка мітили у Харкові.

У політичних кулуарах припускали, що насправді так зеленкою розважалися місцевий тоді ще мер та губернатор, два веселих друга — Генадій Кернес та Михайло Добкін. Саме цих чиновників назвали «зеленими терористами», які і давали замовлення на «озеленення» політиків.

І ось така доля спіткала самого Михайла Добкіна. Йому влаштували «озеленення» у Києві за особливим приготованим рецептом. Київський «коктейль» зеленки відрізняється від харківським одним інгредієнтом — борошном.

Виявляється, зеленка не єдиний засіб стратегічної боротьби з політиками. Є в українців і економні засоби — яйця. Коштує дешевше чим зеленка, але діє не менш резонансно. Згадаймо як мале куряче яйця звалило з ніг великого (на зріст) Віктора Януковича. Більш мужній обстріл зустрів 10 квітня в Одесі Сергій Тігіпко. Обійшлося без госпіталізації. Повитирав зіпсований піджак і пішов далі.

Для політиків щоразу вигадують оригінальні засоби боротьби. Наприклад, одіозного політика Володимира Жириновського у Києві закидали капустою. Не зеленою капустою, а квашеною. Таким методом, народ висловлювався проти економічного зближення України з Росією. А ось у 2008 році в Джорджа Буша під час прес-конференції полетіли черевики. В Багдаді, де відбувся інцидент, жбурляти черевика означає найвищу ступінь зневаги. Сьогодні черевики, які полетіли в Буша мають власну сторінку у Вікіпедії. Дивно, як це ще в Україні не створили у Вікіпедії сторінку для віночка, який свого часу так символічно впав на Януковича.

Роман Матвіюк.

Схожі новини