Передплатити Підтримати

Доба замирення агресора закінчилася

Фактично Україні оголошено війну

Шановні співвітчизники!

Сьогодні над нашою Батьківщиною нависла смертельна небезпека. Через зовнішню агресію Україна стоїть на порозі втрати державної незалежності та суверенітету. Ідеться вже не просто про втручання у внутрішні справи України, а про спробу окупації та завоювання нашої країни. На Сході діють не українські сепаратисти, а добре навчені та озброєні російські диверсанти.

Давайте називати речі своїми іменами. Фактично Україні оголошено війну.

Я до останнього була переконана, що нинішню кризу можна було розв'язати мирним шляхом, не допустивши повномасштабну військову агресію Росії проти України. Сьогодні ці шанси вже втрачені. Вони не зупиняться, якщо ми їх не зупинимо.

Сьогодні, можливо, найважчий день за всі 23 роки Незалежності України. Але час приймати рішення. Доба замирення агресора закінчилася.

Тому я, як лідер однієї з найбільших політичних партій України, підтримую проведення рішучої антитерористичної операції із залученням Збройних Сил України. Більше того, прийшов час оголосити про організацію загальнонаціонального опору російському агресору усіма доступними методами, в тому числі шляхом проведення загальної мобілізації.

Ми повинні показати світу, що здатні захищатися самі. І тоді й світ допоможе нам.

Я закликаю лідерів всіх демократичних держав невідкладно застосувати третій рівень санкцій до російської держави. Також я прошу лідерів світу про пряму військову допомогу українському народу, який бореться за свою свободу, який гине за цю свободу. Я прошу лідерів світу діяти.