Без права на помилку!

Турчинов оголосив формування Коаліційного Уряду Народної Довіри

Головою Уряду пропонується Яценюк, який не має Народної Довіри.

Навіщо витрачати час? Проштовхнути через Раду прем'єра без довіри? Хіба в країні панує спокій, економіка на підйомі, а зовнішні загрози відсутні? Перевірити межу терпіння людей? Не варто, Янукович перевірив...

Бачу, що від цієї Ради толку для країни не буде, надто швидко оговталися й увійшли у закулісні партійно-олігархічні торги. Радою маніпулюють...

Але — і Майданом уже намагаються маніпулювати: пару кадрових коврижок — в обмін на "Народну Підтримку", аби Майдан розійшовся і не заважав рулити? "Майдан свої завдання виконав, може розходитися", — Турчинов сказав. Сам! Троє в одному — Президент, спікер і прем'єр одночасно.

Що робити?

1) Призначати дострокові парламентські перевибори. Щоб не було провалу управління, краще на осінь, разом з перевиборами місцевими, але можна окремо й негайно — врешті-решт цій Раді на виборах-2012 народ не давав ТАКИХ величезних повноважень, як не давав на виборах-2010 Януковичу повноважень диктатора. Тож перезавантаження влади — так перезавантаження повне!

2) Сформувати на цей період інший Уряд: не партійно-олігархічно-коаліційний з імітацією "Народної Довіри" до прем'єра, а Уряд Технократів — аби відновив керованість, втримав ситуацію і почав не надто популярні (на першому етапі), але потрібні країні реформи.

Мій висновок: з такою дружбою влади нинішньої і минулої, з такими вождями фракцій та їхніми спонсорами-олігархами, з небажанням люстрації, Коаліція і Народна Довіра — у цій Раді речі несумісні.

Чи у Вас ще залишилися ілюзії?

Схожі новини