Передплата 2024 «Добра кухня»

8 грудня оголошуємо загальну мобілізацію

Зараз відбувається дуже важлива подія: громадський і політичний Майдан знову демонструють свою єдність, яка завжди призводила до успіху.

Документ, що вчора був розроблений громадськими активістами є базою для звернення до всіх українців. Він — сигнал для загального збору третьої хвилі 8 грудня опівдні на Майданах усієї країни.

Йдеться про план перезавантаження країни.

Програма-мінімум того, що має зробити влада:

— відставка міністра внутрішніх справ;

— вивід спецназу з вулиць української столиці;

— звільнення політично арештованих після подій на Майданах.

Після цих трьох кроків може початися діалог між владою і народом. Посередниками в ньому вже зголосилися бути європейські лідери у різних форматах, які будуть прийнятні для влади. Ми погодимося на будь-які посередницькі групи.

Які глобальні цілі для перезавантаження країни передбачають громадські активісти, що повністю поділяються лідерами парламентської опозиції.

Перше: підписання Угоди про Асоціацію, бо це запровадження нових правил для країни.

Друге: повернення до Конституції 2004-го року, бо це відновлює парламентаризм і автоматично призведе до створення нової парламентської більшості.

Третє: створення тимчасового (службового, технічного) перехідного уряду, що опікуватиметься підготовкою до дострокових парламентських та президентських виборів, а також утримуватиме економіку у цей важкий, фактично переддефолтний час.

Четверте: прийняття Виборчого кодексу, бо нові вибори мають відбуватися на новій чесній основі. Результати виборів не повинен оголошувати начальник "Беркуту". Їх мають оголошувати репрезентативні представники Центральної виборчої комісії, створеної не на основі побажань Адміністрації президента.

П'яте: закон про люстрацію силовиків та суддів, яка вкрай необхідний для очищення країни.

У разі, коли цих п'яти глобальних умов буде досягнуто, то Україна стане іншою. Ми отримаємо її європейське перезавантаження, за яке мільйони людей і вийшли на Майдани.

Сьогодні ми бачимо наявність консолідованого плану, який підтримують і громадські лідери, і лідери опозиції. Саме під цей план ми закликаємо киян 8 грудня о 12 годині масово вийти на Майдан.

Чому це треба зробити?

Тому що зараз, буквально зараз, на території Російської Федерації людина, яка є українським президентом, Віктор Янукович, веде переговори про здачу України у Митний союз.

8 грудня ми маємо продемонструвати нашу відповідь. Путіну — ми є незалежна європейська країна. Януковичу — про умови мирного відходу від влади при збереженні європейських перспектив і зміні уряду.

І найголовніше — послання всім нам: люди є головним рушієм цієї революції. Від кожного з нас, і від усіх, хто нас чує, залежить те, куди піде Україна далі.

Якщо Янукович здає Україну Росії — це силова розв'язка, неминуче глобальне протистояння і велике кровопролиття. Зупинити такий сценарій може ще одна масова демонстрація народної волі.

Мільйони людей перемогти неможливо!

Ми потребуємо цієї демонстрації не тільки тими, хто проти Януковича, а й тими, хто за нову країну. Перебудовану за цим планом, який нам зараз разом пропонують громадські та опозиційні лідери.

Ми потребуємо кожного з вас у неділю о 12 годині в центрі української столиці. Оголошуємо загальну мобілізацію під план перезавантаження України.

Схожі новини