І в Беркуті є порядні люди...

Цієї ночі мені передали записи радіообміну командирів Беркуту під час нічного штурму Майдану 30 листопада.

Із радіообміну ясно, що це був завчасно спланований напад, з чіткою координацією дій окремих груп спецпідрозділу. Команди, доповіді, характерні голоси — все це може допомогти слідству відтворити картину злочину, визначити поіменно керівників і окремих виконавців злочинного наказу.

Записи мною передано різним людям для збереження у різних місцях. Про факт їх отримання я одразу ж повідомив: з трибуни Майдану, близько 02:30 ночі. Принагідно подякував порядним людям, які є навіть в тому Беркуті, що безпосередньо знищував Майдан.

Чому передали мені? Довіряють. Напевно Генеральній прокуратурі, яка за дорученням Президента проводить розслідування — не довіряють. Я теж не маю довіри до нинішньої Генеральної прокуратури, але завтра все ж офіційно надішлю Віктору Пшонці копію цих файлів. Можливо, він їх має, не знаю. Захоче — використає в ході слідства. Хоча я впевнений: слідство те об'єктивним зараз не буде (ключове слово "зараз"). Чому? Тому що наказ Беркуту віддавали згори. З високої гори...

P.S. Для журналістів: інших коментарів з цього приводу від мене не буде. Для слідчих прокуратури: записи я отримав від невідомої людини; від невідомої, але порядної людини: отак і вказуйте у своїх протоколах — тоді я їх підпишу.