Передплатити Підтримати

18 травня – день громадянської відповідальності

Чи йти на мітинг Об'єднаної опозиції 18 травня?

Моя відповідь — ТАК.

І не тільки тому, що давно настав час висловити протест проти політики Януковича і його ПР, які занурили країну в багнюку кримінальних відносин і моралі.

І не тільки тому, що варто підтримувати єдність лідерів парламентської опозиції А. Яценюка, В. Кличка та О. Тягнибока.

ГОЛОВНА ПРИЧИНА ВИЙТИ 18 травня НА ЄВРОПЕЙСЬКУ ПЛОЩУ — ЦЕ НАГОДА ПРОДЕМОНСТРУВАТИ, ЩО В НАШІЙ КРАЇНІ Є ГРОМАДЯНИ — ЛЮДИ, ДЛЯ ЯКИХ ОБОВ'ЯЗКИ ЗНАЧАТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ ПРАВА.І вони мають ходити на мітинги, щоб виконати свій обов'язок впливати і на владу, і на опозицію.

Я вірю, що таких людей є багато. Це продемонстрували останні вибори, в столиці зокрема.

ЧОМУ ГРОМАДЯНИ СВОЄЇ КРАЇНИ МАЮТЬ ВИЙТИ НА МІТИНГ?

1. Янукович розуміє лише мову сили великої маси людей на вулиці. Від того, скільки людей прийде на Європейську площу, залежить подальша поведінка влади. Люди, які хочуть жити в нормальній європейській країні, мають бути там, щоб вимагати свободу Юлі і свободу Україні.

2. Згідно опитувань, Януковичу не довіряє 80% українців. І їх інтерес полягає в усуненні такого Президента. Ми маємо бути на Європейській площі, щоб вимагати від В. Кличка, А. Яценюка і О. Тягнибока висунення єдиного кандидата в Президенти від опозиції і формування єдиної команди нової влади вже цього року. Це — переможний шлях, все решта — особисті амбіції. Доказом спроможності до таких відповідальних рішень мало б стати оприлюднення на мітингу єдиного кандидата на столичного Голову. Це був би крок не партійних лідерів, а державних діячів.

18 травня — день громадянської відповідальності. Можна вважати, що ще не настав критичний час скидати владу. Можна говорити, що опозиція у нас не досконала. Але не можна заперечити того факту, що далі так жити неможна. Пасивність людей розв'язує руки потворам. Змінити ситуацію можна лише перетворивши українців зі спостерігачів у діючих осіб творення політики.

І для цього треба зробити перший крок — вийти на мітинг 18 травня.

Ще більше новин від «Високого Замку»?
Долучайтеся до нас у Telegram