Реклама в газеті «Високий замок»

Газета «Високий Замок» виходить 1 раз на тиждень та розповсюджується у 10-ти областях України в роздрібній торгівлі, таких як: Київська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Волинська, Закарпатська, Хмельницька, Вінницька, Рівненська, Чернівецька, — за передплатою — по всій Україні.

Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ і дійсні з 1 січня 2021 р.

Видання газети «Високий замок»

«Добрий господар»

1 мінімальний блок 30 см2Внутрішня кольорова сторінка, грн.Внутрішня чорно-біла сторінка, грнОстання кольорова сторінка, грн.Перша кольорова сторінка, грн.
900-12001900

Тираж журналу 153045 примірників, за передплатою 120500 (виходить 2 рази на місяць).

Читацька аудиторія: дрібні підприємці, фермери-професіонали, власники присадибних ділянок, домогосподарки, вікова група — від 25 до 60 років.

Тематичні сторінки: «Господар на дачі», «Господар у селі», «Господар у саду», «Домашня ферма», «Господар у домі», «Добра сім’я», «Справжня жінка», «Здоров’я», «Добрий автомобіліст», «Добрий рибалка», «Добра господиня», «Дозвілля».

«Добре здоров’я»

1 мінімальний блок 30 см2Внутрішня кольорова сторінка, грн.Остання кольорова сторінка, грн.Перша кольорова сторінка, грн.
250350450

Тираж журналу 42 000 примірників (виходить 2 рази на місяць), формату А3 (16 сторінки).

Тематичні сторінки: «Народні рецепти», «Актуально», «Здорове тіло», «На прийомі у лікаря», «Він і вона», «Здоров’я дітей», «Секрети довголіття», «Здорова їжа», «Здорова жінка», «Смачне життя», «Аптека», «Наш організм», «Нетрадиційна медицина», «Чоловіча сторінка», «Сміхотерапія та ін.

На сторінках видання читачі знайдуть ефективні поради фахівців різного профілю. Цікава та корисна інформація, якою насичений кожен номер газети, дозволить суттєво збагатити власні знання про те, як зберегти здоров’я – своє і своїх близьких, пізнати секрети народної медицини, навчитися правильно харчуватися, позитивно думати і боротися зі шкідливими для душі та тіла чинниками.

Нові методики і підходи до лікування різних захворювань, про які можна дізнатися з «Доброго здоров’я», практичні рекомендації допоможуть перетворити прагнення до здорового і повноцінного життя у реальність.

«Добра кухня»

1 мінімальний блок 30 см2Внутрішня кольорова сторінка, грн.Остання кольорова сторінка, грн.Перша кольорова сторінка, грн.
583715770

Тираж журналу 115 000 примірників (виходить 1 раз на місяць), формату А4 (32 сторінки).

У журналі «Добра кухня» подаємо не лише рецепти смачних і поживних страв, а й практичні поради від професійних кухарів і дієтологів! Господині мають змогу поділитися та обмінятися своїми рецептами. Усі рецепти — з доступних, близьких для українців, продуктів. Окрім цього у журналі подаємо найкращі рецепти різних національних кухонь, кулінарні шедеври українських господинь, пропозиції щодо декоративного оформлення страв!

«Неймовірні історії життя»

1 мінімальний блок 30 см2Внутрішня кольорова сторінка, грн.Остання кольорова сторінка, грн.Перша кольорова сторінка, грн.
340370400

Тираж журналу 50 000 примірників (виходить 1 раз на місяць), формату А4 (32 сторінки).

Читацька аудиторія: дівчата та жінки від 6 років.

Журнал-порадник «Неймовірні історії життя» — повноколірне глянцеве видання, виходить 1 раз на місяць. У журналі — життєві історії, поради косметологів, мода і здоров’я, а також поради тінейджерам. Як прикрасити квартиру, балкон чи подвір’я, оригінальні кулінарні рецепти.