Призов

В Україні у жовтні-листопаді традиційно проходить призов на строкову службу у збройні сили.

До лав ЗСУ планується призвати 6 тис. 360 осіб, Національної гвардії України – 3,5 тис., до Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб.

З 1 жовтня окупаційна влада починає осінню призовну кампанію в Севастополі, за підсумками якої 400 севастопольців будуть спрямовані на проходження служби в армії Росії.

Згідно з наказом Військового комісара Личаківсько-Залізничної ОРВК м. Львова № 99 від 31 серпня 2017 року «Про черговий призов громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України восени 2017 року», з 1 жовтня до 30 листопада 2017 року на території Личаківського та Залізничного районів м. Львова буде проводитися черговий призов громадян України на військову службу.

В уряді встановили чисельність людей, які підлягають призову на строкову службу до Національній гвардії цього місяця.

У вівторок, 8 серпня, в Україні стартував позачерговий призов до Національної гвардії.

Президент Петро Порошенко підписав указ про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії.

Міністерство оборони завершило призов офіцерів запасу.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест щодо дій РФ на півострові.

Ухвалення рішення про призов людей, які закінчили навчання на військовій кафедрі у навчальних закладах України, залежатиме від кількості звільнених військових-контрактників та показників прийому на військову службу за контрактом осіб у добровільному порядку.

Одним із напрямків комплектування штатних офіцерських посад Збройних сил України у 2017 році розглядається впровадження призову офіцерів запасу на військову службу за призовом терміном на 18 місяців.

Завтра в Україні завершується осінній призов на строкову військову службу, під час якого було призвано близько 14 тис. осіб.

У Швеції планується змішана система, подібна до норвезької.

Жоден призовник не піде в зону АТО.

Від сьогодні розпочався призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України.