Призов

Міністерство оборони завершило призов офіцерів запасу.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест щодо дій РФ на півострові.

Ухвалення рішення про призов людей, які закінчили навчання на військовій кафедрі у навчальних закладах України, залежатиме від кількості звільнених військових-контрактників та показників прийому на військову службу за контрактом осіб у добровільному порядку.

Одним із напрямків комплектування штатних офіцерських посад Збройних сил України у 2017 році розглядається впровадження призову офіцерів запасу на військову службу за призовом терміном на 18 місяців.

Завтра в Україні завершується осінній призов на строкову військову службу, під час якого було призвано близько 14 тис. осіб.

У Швеції планується змішана система, подібна до норвезької.

Жоден призовник не піде в зону АТО.

Від сьогодні розпочався призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України.

В Україні 4 жовтня стартує осінній призов на строкову військову службу.

У Литві повернено призов на строкову службу у Збройних Силах. Відповідний закон, раніше прийнятий парламентом, підписала президент республіки Даля Грібаускайте.

Весняний призов на строкову військову службу стартував 5 травня в Україні і триватиме до 30 червня.

Президент підписав Указ, яким визначив строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: 5 травня — 30 червня та жовтень – листопад 2016 року.

Народні депутати ухвалили закон «Про внесення зміни до статті 15 закону „Про військовий обов'язок і військову службу“ щодо призову громадян України на строкову військову службу».

Президент Петро Порошенко заявив, що призов до лав Збройних Сил України не буде скасовано.

Швеція може відновити загальновійськовий обов’язок, скасований у 2010 році, у зв’язку із необхідністю посилення безпеки країни через наплив мігрантів.