Призов

Президент Петро Порошенко підписав указ про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії.

Міністерство оборони завершило призов офіцерів запасу.

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест щодо дій РФ на півострові.

Ухвалення рішення про призов людей, які закінчили навчання на військовій кафедрі у навчальних закладах України, залежатиме від кількості звільнених військових-контрактників та показників прийому на військову службу за контрактом осіб у добровільному порядку.

Одним із напрямків комплектування штатних офіцерських посад Збройних сил України у 2017 році розглядається впровадження призову офіцерів запасу на військову службу за призовом терміном на 18 місяців.

Завтра в Україні завершується осінній призов на строкову військову службу, під час якого було призвано близько 14 тис. осіб.

У Швеції планується змішана система, подібна до норвезької.

Жоден призовник не піде в зону АТО.

Від сьогодні розпочався призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України.

В Україні 4 жовтня стартує осінній призов на строкову військову службу.

У Литві повернено призов на строкову службу у Збройних Силах. Відповідний закон, раніше прийнятий парламентом, підписала президент республіки Даля Грібаускайте.

Весняний призов на строкову військову службу стартував 5 травня в Україні і триватиме до 30 червня.

Президент підписав Указ, яким визначив строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу: 5 травня — 30 червня та жовтень – листопад 2016 року.

Народні депутати ухвалили закон «Про внесення зміни до статті 15 закону „Про військовий обов'язок і військову службу“ щодо призову громадян України на строкову військову службу».

Президент Петро Порошенко заявив, що призов до лав Збройних Сил України не буде скасовано.