Дефолт

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's знизило рейтинг «Приватбанку» до рівня «SD», «вибірковий дефолт» з «R», «під наглядом регулюючого органу», повідомляє «Інтерфакс-Україна».

У Пуерто-Ріко через неможливість погашення держборгу оголосили дефолт.

Менше 20% українців вірять у те, що країна здатна подолати існуючі проблеми та труднощі протягом найближчих кількох років.

Речник російського президента Дмитро Пєсков вважає запровадження українським урядом мораторію на виплату боргу Януковича дефолтом.

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, що РФ домагатимется в суді визнання дефолту України в разі неповернення 3 млрд дол.

Президент зазначив, що в умовах агресії, війни та окупації частини території Україна зробила більше, ніж протягом всіх років незалежності.

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков наполягає, що невиплата Україною боргу Росії буде означати дефолтну ситуацію.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті Києва з переддефолтного рівня «C» до дефолтного рівня «D».

Оголошення дефолту Києва загрожує ускладненнями з грошима в міський скарбниці, що вдарить по найменш захищеним верствам населення та працівникам, які залежать від міського бюджету.

Міжнародне рейтингове агентство Standard&Рoor's знизило рейтинг Києва з СС до SD.

Завдяки зусиллям керівництва держави Україна змогла уникнути дефолту і забезпечити умови для зменшення інфляції.

«Ризикованість» держборгу країни зростає.

Україна виплатила 120,3 млн дол. за єврооблігаціями-2012.

Можливість введення українським урядом мораторію на виплату зовнішніх боргів країни станом на сьогодні залишається.

Українці кинулись скуповувати долари, бо їх налякали розмови про дефолт.