Військові

США направлять на Близький Схід близько 200 військовослужбовців-десантників на прохання командування в Багдаді.

Неподалік Краматорська зазнав авіакатастрофи військовий гелікоптер Мі-2.

Донецький кіборг Станіслав Стовбан після важкого поранення не захотів відсиджуватися у тилу.

В Україні вирішили створити новий зенітно-ракетний комплекс малої дальності «Нарва», який буде використовувати авіаційні ракети Р-27.

Старших офіцерів викрили на хабарі за працевлаштування цивільної особи до Державної прикордонної служби.

Військові та волонтери підтримали відео-роликом громадський законопроект «Про державну мову» № 5670 У мережі з’явилося відео, у якому відомі волонтери та військові звертаються до українців із закликом підтримати розроблений громадськістю законопроект “Про державну мову” № 5670.

Канадійці тренуватимуть українських бійців до середини березня.

Російсько-окупаційні війська продовжують обстріли по всій лінії зіткнення. Зафіксовано 49 обстрілів. Четверо наших військових поранені, одного травмовано.

Російсько-окупаційні війська вперто продовжують демонструвати всьому світові ігнорування будь-яких досягнутих домовленостей щодо припинення вогню.

Російські-окупаційні війська 41 раз обстріляли позиції сил АТО на Донбасі в четвер.

Збройні сили Польщі в 2016 році зросли на 10 тис. осіб, а в Генштабі зміни на керівних посадах стосувалися 90% персоналу.

В Україні почав працювати адаптований мобільний додаток PFA mobile Ukraine для оперативної психологічної допомоги людям, які постраждали в зоні АТО.

Сім українських військових отримали травми внаслідок підриву вантажівки.

Внаслідок бойових дій на Сході України за минулу добу жоден з українських військовослужбовців не загинув, проте дев'ятьох бійців було поранено.

Бійці показали, як виживають в обстріляній Авдіївці