Укрпошта

Урочисті святкування розпочались зі спецпогашення поштової марки та конверту

«Укрпошта» подала заявку на отримання ліцензії на постачання природного газу в Україну.

«Укрпошта» захистила перед Всесвітнім поштовим союзом три проекти на суму 841,7 тисячі доларів, які будуть орієнтовані на підвищення якості міжнародних операцій.

З 11,5 тисячі офісів національного оператора поштового зв'язку «Укрпошта» комп'ютеризовано лише 20%.

Тариф буде знижено з 1 липня.

Компанія Укрпошта знижує тарифи на доставку відправлень з регіонів в село для сервісів «Укрпошта Експрес» і «Укрпошта Стандарт» з 1 липня. Про це повідомила прес-служба поштового оператора.

Сьогодні 70 відділення пошти на Сихові (м. Львів. вулиця Олександра Довженка, 6,) практично не працювало – не приймали оплати, не приймали листи і посилки.

Працювала тільки видача посилок.

Працівниця пошти повідомила, що усі оператори написали заяви на звільнення. Про це повідомила Julia Belyakova.

Джерело: Фейсбук, Varta 1

Переказати кошти можна скориставшись адресним переказом (додому) або терміновим переказом (на автоматизоване відділення).

«Укрпошта» відновила співпрацю з київським комунальним підприємством «Головний інформаційно-обчислювальний центр» та приймає оплату всіх комунальних платежів у Києві.

Із 24 березня почали діяти збільшені майже на 50% тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку.

В Національній спілці журналістів України видали спеціальну газету на захист друкованих ЗМІ під гаслом «Укрпошта вбиває українські газети».

Розтрату понад 600 тис. гривень бюджетних коштів посадовими особами Тернопільської дирекції ПАТ «Укрпошта» викрила Служба безпеки України спільно з поліцією.

Рішення про створення ПАТ «Укрпошта» набуває чинності з 1 березня 2017 року.

Державне підприємство «Укрпошта» не перераховує національним та місцевим газетам кошти за проведену передплату на 2017 рік.

Посадовець уклав з приватним товариством угоду, за якою державне підприємство за завищеними цінами закуповувало паливні матеріали