Укрпошта

Із 24 березня почали діяти збільшені майже на 50% тарифи на універсальні послуги поштового зв’язку.

В Національній спілці журналістів України видали спеціальну газету на захист друкованих ЗМІ під гаслом «Укрпошта вбиває українські газети».

Розтрату понад 600 тис. гривень бюджетних коштів посадовими особами Тернопільської дирекції ПАТ «Укрпошта» викрила Служба безпеки України спільно з поліцією.

Рішення про створення ПАТ «Укрпошта» набуває чинності з 1 березня 2017 року.

Державне підприємство «Укрпошта» не перераховує національним та місцевим газетам кошти за проведену передплату на 2017 рік.

Посадовець уклав з приватним товариством угоду, за якою державне підприємство за завищеними цінами закуповувало паливні матеріали

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» оголосило тендер на закупку 24 вантажних автомобілів для доставки пошти.

За версією прокуратури, київське підприємство через Укрпошту здійснювало перерахування коштів нібито за надання ІТ-послуг.

Місячна заробітна плата нового керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського складе 333 тисячі гривень.

Державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» здійснило пробний запуск поштового дрону та готова через три-чотири місяці запустити пілотний проект із доставки пошти за допомогою дронів в одній із українських областей.

У середу у місті Буча Київської області відбудеться тестування дронів для доставки посилки до адресата.

Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» попереджає громадян про випадки шахрайства з використанням назви підприємства і елементів корпоративного стилю.

Кабінет Міністрів України призначив генеральним директором українського державного підприємства «Укрпошта» Ігоря Смілянського.

Служба безпеки викрила корупційну схему, організовану посадовцями державного підприємства «Укрпошта».

Комітет Мінекономторгівлі обрав Ігоря Смілянського на посаду голови «Укрпошти».