Україна

Сейм Литви підготував план допомоги Україні в контексті євроінтеграції, який передбачає щорічну допомогу від ЄС у розмірі 5 мільярдів євро.

Головна прокуратура Грузії направила до правоохоронних органів декількох країн, зокрема України, запит про екстрадицію екс-президента країни Міхеїла Саакашвілі.

В Україні немає яєць з Європи, заражених інсектицидом фіпроніл.

Почати планується з обслуговування 5 літаків на рік, а до 2024 року цей обсяг поступово збільшиться до 40 літаків.

Служба безпеки України має оперативну інформацію про посилення розвідувально-диверсійної діяльності російських спецслужб на території України.

Американський експерт Майкл Ельман, який заявив New York Times про причетність України до постачань до Північної Кореї двигунів для балістичних ракет, заявив, що не стверджував про причетність української влади до постачання.

Заява президента України Петра Порошенка про те, що внесе проект змін до Конституції, які змінять статус АР Крим на кримськотатарську національну автономію в складі єдиної України, викликала пaнiку в Росії.

Супермісяць відвідає нас у компанії з метеорних дощем Персеїди. Літнє небо з 11 по 13 серпня осяють відразу два вражаючих явища.

Україна посідає 109 місце в світовому рейтингу швидкості інтернету Global Index, який опублікував сервіс Speedtest.

Обмежувальні заходи вдарять на кредитоспроможність російського енергетичного сектора.

Врятовано 498 осіб, в тому числі 107 дітей.

Когда человек с уровнем мышления заместителя винницкого мэра, причем, даже не первого, становится министром большой европейской державы, он приходит к выводу, что украинцы потому тратят на еду половину своих доходов (в то время, как у немцев эта цифра составляет всего 14%!), что много едят. Заметьте, не оттого, что зарплата его соотечественников вдесятеро меньше германской, а потому что у них хороший аппетит. Как вам это открытие?

Україна виплатила Міжнародному валютному фонду 450 млн дол. за програмою Stand by від 2014 року. Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на 112, про це представник НБУ повідомив «Громадському».

Пентагон порекомендував Білому дому надати Україні летальну зброю для допомоги в боротьбі з російською агресією.

До України з Туреччини привезли вірус, що вражає малолітніх дітей. Що таке Коксакі, як його виявити та вилікувати.