Україна

Російський газовий монополіст «Газпром» виставив «Нафтогазу України» за 2016 рік рахунок за недобір газу на суму $5,3 млрд за правилом «бери або плати».

Позов щодо притягнення Російської Федерації до відповідальності за вчинення актів тероризму і дискримінації протягом її незаконної агресії проти України вже зареєстрований у Міжнародному суді ООН.

В Україні на початку січня народилася перша у світі дитина після пронуклеарного перенесення ядер — інноваційного репродуктивного методу, який ще називають «дитина від трьох батьків».

Голова Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін підкреслив, що Китай підтримує територіальну цілісність і суверенітет України та вибір української народу.

Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України про розробку концепції створення державної системи захисту критичної інфраструктури та подальшого створення такої системи, який набуває чинності з дня опублікування.

Цього року наша країна втратила одну позицію.

17 січня Високий суд Англії розпочне розгляд позову Росії проти України щодо так званого «кредиту Януковича» — боргу на $3 млрд.

Новий танк T-Rex планують переробляти зі старих радянських Т-64 та Т-72.

У польському місті Лодзь відкрили почесне консульство України.

Українським інспекторам дозволено відвідати військові формування та частини російської армії, які розташовані на території Ростовської області.

В Україні внаслідок погіршення погоди знеструмлено 40 населених пунктів.

У новому списку найдорожчих міст світу найвищу сходинку серед представників України посіла Одеса.

30 тисяч зареєстрованих підприємців припинили свою діяльність за останній тиждень з 7-го по 14 січня 2017 року.

Дует українки Ольги Савчук і румунки Ралуки-Йоани Олару виграв фінал парного розряду турніру WTA в австралійському Хобарті.

У представництві ЄС в Україні не можуть назвати конкретну дату узгодження безвіза для України, але сподіваються, що це станеться протягом наступних декількох місяців.