Україна

“Польський уряд діє у глибокому переконанні, що для безпеки нашого континенту необхідна європейська, політично й економічна стабільна Україна”, — написав глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський. Але у Варшаві не можуть думати про “безпеку континенту”, не думаючи про безпеку Польщі…. От і дійшли висновку, що обов'язково потрібен міцний союз із Києвом, у тому числі військовий.

Проект резолюції «Протистояти використанню інформації, як зброї» комітету Парламентської асамблеї НАТО передбачає розширення допомоги Україні.

Сьогодні у деяких областях України посилення швидкості вітру може сягнути критеріїв стихійного явища

Сильне зростання цін на газ може спровокувати соціальні протести.

Комісія при президенті Молдови відхилила запит українського судді Миколи Чауса про політичний притулок.

Міністерство закордонних справ України закликає світову спільноту посилити тиск на Російську Федерацію через порушення прав людини в анексованому Криму

Україна обговорить з Міжнародним валютним фондом (МВФ) ціноутворення на газ для населення наступного тижня у Вашингтоні

Угорщина не буде підтримувати жодну ініціативу України на міжнародній арені до скасування мовної статті закону «Про освіту».

Угорщина закликала ООН провести розслідування щодо ухваленого Україною закону про освіту, аргументуючи це тим, що він порушує право на використання мови національними меншинами

Але найцікавіші цифри — щодо можливого приєднання України до НАТО. Його вже сьогодні (за умови відповідності Києва критеріям Альянсу) готові підтримати… 58% жителів семи держав ЄC, у яких провели опитування.

На 100 померлих припадає лише 61 народжений.

Румунський парламент у середу ухвалив декларацію, в якій висловлено надію на дотримання європейських стандартів у сфері захисту прав національних меншин, які проживають в Україні, після прийняття Верховною Радою закону «Про освіту».

Українські дипломати та РНБО ведуть перемовини щодо консолідованої заяви стосовно злочинів Росії на території України

Кабінет міністрів заклав у проект державного бюджету на 2018 рік 40 мільярдів гривень на українські дороги

Спеціальний представник держдепартаменту США з питань України Курт Волкер вважає, що Україна і Грузія поки не готові до вступу в Північноатлантичний альянс.