Україна

У Гуті Пеняцькій відновили пам’ятник загиблим у роки Другої світової жителям цього села.

Рада Євросоюзу прийняла механізм призупинення безвізового режиму з третіми країнами, що блокувало скасування візового режиму для України.

Представник нідерландської християнсько-демократичної партії CDA, кандидат на пост прем’єр-міністра Нідерландів Сібранд Бума під час теледебатів різко висловився про законопроект про ратифікацію угоди Україна-ЄС.

У Євросоюзі у вівторок, 28 лютого, розпочнуться міжінституційні переговори про скасування візового режиму для України.

У порядку денному засідань Ради директорів МВФ, який розписаний до 6 березня 2017 року, питання подальшого фінансування України відсутнє.

Рада Євросоюзу затвердила механізм призупинення безвізових режимів з третіми країнами, який дозволить розблокувати надання безвізу для України.

Подекуди на дорогах можлива ожеледиця.

Згідно з останнім звітом органу економічної статистики Oilseeds: World Markets and Trade, у 2017 році сукупний обсяг світового експорту рослинних олій сягне 78,58 млн тонн, перевищивши показники попереднього сезону на 6% (4,98 млн т більше ніж торік).

Польське видання «Річ Посполита» у публікації від 30 січня 2017 року пише про те, що «війна на Донбасі, ембарго і санкції не завадили Росії імпортувати зброю з України. Москва стала найбільшим клієнтом української «оборонки».

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон і міністр національного розвитку Угорщини Міклош Шестак обговорили питання співпраці у розбудові прикордонної інфраструктури на українсько-угорському кордоні.

Україна експортувала 344 тис. т борошна у 2015/16 роках і стала світовим лідером за обсягами поставок цієї продукції.

Митна адміністрація Тайваню закінчила антидемпінгове розслідування щодо імпорту гарячекатаного листового прокату з Бразилії, Китаю, Індії, Індонезії, Південної Кореї та України.

Канада працює над широкою програмою допомоги Україні у протидії російській агресії.

Визнанням документів «ЛДНР» Росія провокує Україну вийти з Мінських угод.

Двоє демократів-законодавців із обох палат Конгресу США заявили, що для Вашингтона настав час надати Україні зброю летальної дії, щоб захищатися від спільних російсько-сепаратистських сил