ПриватБанк

Колишня дружина екс-співвласника Приватбанку Геннадія Боголюбова через суд стягнула з Приватбанку на свою користь 500 мільйонів гривень.

ЗМІ знайшли протиріччя у позовних вимогах Коломойського щодо націоналізації Приватбанкуё

Кабінет міністрів України знизив ціну на газ, що відпускається в рамках спеціальних зобов'язань (PSO) для опалення і гарячого водопостачання (ГВП) бюджетних установ на 22% — з 7907,2 гривні до 6177,5 гривні за 1 тис. куб. м (без транспортування і ПДВ).

Рішення про продаж непрофільних активів Приватбанку прийме Наглядова рада після оцінки майна.

Приватбанк має виставити на продаж непрофільні для себе активи: гірськолижний курорт «Буковель», будівлю телеканалу «1+1» в Києві і літаки авіакомпанії МАУ.

Печерський райсуд Києва заарештував майно Орджонікідзевського гірничо-збагачувального комбінату, Нікопольського заводу феросплавів, Марганецького гірничо-збагачувального комбінату і «Дніпроазоту».

Колишній голова правління Приватбанку Олександр Дубілет подав позов проти Приватбанку про захист честі, гідності та ділової репутації.

Прокуратура розслідує справу про розкрадання рефінансування.

У справі про розкрадання коштів «Приватбанку» є велика небезпека спричинення великих збитків державі.

ПАТ «Приватбанк» та ГО «Transparency International Україна» підписали  договір про використання Електронної торгової системи ProZorro.Продажі.

Чоловік нової виконуючої обов'язки голови правління Приватбанку Галини Пахачук працює в авіакомпанії «Роза Вітрів».

Вікторія Страхова йде з посади за власним бажанням.

Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак залишає свою посаду.

Наглядова рада Приватбанку обрала компанію McKinsey&Company Україна переможцем конкурсу з відбору міжнародно-визнаної компанії, що буде відповідати за розробку стратегії банку.

Ліквідація Приватбанку миттєво б вплинула на курс, інфляцію, фінансову стабільність. А значить постраждали б інші банки й економіка України в цілому.