МЗС

Міністр закордонних справ Австралії Джулія Бішоп заявила, що винуватці аварії рейсу МН17 Malaysia Airlines на Донбасі можуть бути засуджені заочно.

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від поїздок до Єгипту після нападу на туристів в Хургаді.

Причиною такого рішення стало продовження на три місяці надзвичайного стану через активізацію терористів у Єгипті.

Кабінет Міністрів створив «Український інститут», метою діяльності якого буде популяризація України за кордоном, покращення її іміджу в світі, підтримка української мови та культури, а також презентація туристичного та економічного потенціалу країни.

«Факт участі у кампаніях, керованих ззовні, в Україні та Польщі, має викликати рефлексію у відповідних інституціях», — зазначив заступник глави МЗС Польщі.

Українська сторона вважає, що в рамках конкретних проектів «Східного партнерства» можна скасувати платню за роумінг мобільного зв’язку вже до 2019 року.

Конкретні ідеї мають бути вироблені до саміту Східного партнерства в листопаді.

Однак у дипломатичному відомстві вирішили зберегти інтригу й не називати конкретних дат.

За словами Беци, потрібно враховувати кілька факторів у разі запровадження відповідних візових заходів з боку РФ.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін закликав Європейський Союз до більш амбітних і стратегічних цілей у розбудові відносин з Україною.

Міністерство закордонних справ створило робочу групу для оперативного реагування та створення сприятливих умов для безвізового в'їзду до держав-членів Європейського Союзу.

Міністерство закордонних справ занепокоєне спробами використати болгарську громаду для дестабілізації ситуації на Одещині.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що відомство в разі прийняття рішення про введення візового режиму з РФ, готове його реалізувати.

Росія судить двох українських журналістів за сфабрикованими звинуваченнями.

Глава МЗС ФРН Зігмар Габріель у ході свого візиту до Санкт-Петербурга на міжнародний економічний форум, який проходить 1−3 червня, обговорив з президентом РФ Володимиром Путіним, зокрема, ситуацію в Україні.