МЗС

Міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу в Люксембурзі обговорять хід виконання угоди щодо ядерної програми Ірану і ситуацію навколо Північної Кореї.

Міністерство закордонних справ Білорусі вручило послу України Ігорю Кизиму ноту в зв'язку з порушенням повітряного простору країни з українського боку.

Українські консули не отримали дозвіл від РФ на відвідання 27 вересня,  викраденого у Білорусі і утримуваного в краснодарському СІЗО, Павла Гриба.

Україна розчарована рішенням президента Румунії Клауса Йоханніса скасувати візит в Україну через підписання закону «Про освіту».

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від відвідування ряду країн та островів Карибського басейну через наближення урагану «Марія». Про це йдеться на сторінці департаменту консульської служби МЗС у Facebook.

Міністерство закордонних справ Туреччини викликало посла Німеччини в Анкарі через багатотисячний мітинг курдів у Кельні.

Міністерство закордонних справ разом з Міністерством освіти і науки України планують збільшити фінансування українських шкіл за кордоном. Про це журналістам заявив перший заступник міністра закордонних справ України Вадим Пристайко.

Міністерство закордонних справ закликає міжнародну спільноту посилити санкції стосовно Росії через проведення незаконних виборів у Севастополі.

Скандал навколо позбавленого громадянства екс-губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі є внутрішньою справою України.

Міністерство закордонних справ України висловило протест через ув'язнення заступника голови Меджлісу кримських татар Ахтема Чийгоза

Україна закликала Польщу по-дружньому вирішити питання щодо зображення на нових польських паспортах Меморіалу орлят у Львові.

Міністерство закордонних справ України передало Росії ноту протесту у зв'язку із візитом президента РФ Володимира Путіна до окупованого Севастополя.

Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що дебати щодо анексії Криму поки не потрібні, оскільки необхідно сконцентруватися на питанні Донбасу.

Міністерство закордонних справ України направило ноту протесту через заборону Росії судноплавства через Керченську протоку у серпні-вересні 2017 року, пов’язану з незаконним будівництвом Керченського моста.

МЗС України закликає Північну Корею дотримуватися міжнародного порядку та припинити погрожувати зброєю