КНДР

Північна Корея попередила в ООН, що країни, які долучаться до військових дій США проти них, наражаються на помсту.

Президент РФ Володимир Путін увечері в понеділок, 16 жовтня, підписав указ про застосування санкцій проти Північної Кореї.

Брюссель ввів обмеження на торгівлю нафтою, проведення фінансових транзакцій і створення спільних підприємств.

Міністри закордонних справ країн-членів Євросоюзу в Люксембурзі обговорять хід виконання угоди щодо ядерної програми Ірану і ситуацію навколо Північної Кореї.

Заступник голови парламенту Північної Кореї Ан Дон Чхун заявив, що КНДР націлена на рішуче знищення усіх, хто загрожує майбутньому нації.

Президент США Дональд Трамп заявив, що всі угоди з КНДР про денуклеаризацію Корейського півострова не привели до успіху і, що «спрацює лише одне».

У зв'язку з санкціями ООН, керівництво КНДР уникає контактів з представниками країн ЄС, у яких є посольства в Пхеньяні.

США вважають, що нинішня ситуація не сприяє подальшим спробам встановити мирний діалог з Північною Кореєю.

З початку жовтня російська компанія «Транстелеком» (ТТК), що є дочірньою структурою РЗ (Російські залізниці), надає доступ в інтернет Північній Кореї.

За словами президента США, американським дипломатам не варто даремно витрачати час на переговори з північнокорейським лідером Кім Чен Ином.

Північна Корея виступила з погрозами у зв'язку з накладенням на режим нових санкцій, заявивши, що дії США є «актом самогубства, що призведе до ядерної катастрофи, яка перетворить Америку на море вогню».

США розширили санкційний список проти Північної Кореї, додавши вісім банків та більше двох десятків громадян.

Президент США Дональд Трамп попередив Північну Корею, що будь-який удар Вашингтона буде «руйнівним» для Пхеньяна.

Пентагон представить президенту США Дональду Трампу варіанти дій щодо Північної Кореї, якщо провокації з боку Пхеньяна триватимуть.

Глава МЗС Північної Кореї заявив, що твіт американського президента Дональда Трампа про лідера КНДР Кім Чен Ина є оголошенням війни проти його країни з боку Сполучених Штатів.