КНДР

Ще з 2006 року, коли КНДР провела перше ядерне випробування, спецслужби США отримали дані про те, що влада Північної Кореї розпочала розробку біологічної зброї.

Джефрі Фелтман повідомив, що міжнародна спільнота віддана пошукам мирного вирішення конфлікту.

США і Південна Корея почали наймасштабніші в історії спільні навчання ВПС, незважаючи на погрози зі сторони КНДР.

Зараз військові Південної Кореї уточнюють інформацію щодо запуску разом з колегами з США.

У Мережі було опубліковано відео втечі північнокорейського солдата до Південної Кореї.

Сінгапур посідає сьоме місце по товарообігу серед торгових партнерів Пхеньяну.

Президент Дональд Трамп заявив, що Японія зможе збивати північнокорейські ракети з військовим обладнанням, придбаним у США.

Президент США Дональд Трамп готовий провести переговори з лідером КНДР Кім Чен Ином, щоб уникнути загострення конфлікту навколо Корейського півострова.

Розвідувальне агентство Південної Кореї заявило про можливість нових ядерних і ракетних випробувань в КНДР, заявивши, що Пхеньян буде продовжувати розробку «мініатюрних, різнопланових» боєголовок.

Країни НАТО знаходяться в межах досяжності ракет Північної Кореї, проте «альянс має в своєму розпорядженні можливості і рішучість нанести контрудар». Про це заявив Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг в інтерв'ю газеті «Іоміурі».

Сполучені Штати ніколи не приймуть Північну Корею, як ядерну державу, а її можливі напади будуть жорстко відбиті, заявив голова Пентагону Джеймс Меттіс, який прибув з візитом до Сеула.

Колишній президент США Джиммі Картер заявив, що готовий поїхати в Північну Корею від імені адміністрації Трампа, щоб допомогти зняти зростаючу напруженість між двома країнами. Про це він заявив в інтерв’ю The New York Times.

Американська військова розвідка виявила новий дизель-електричний підводний човен Північної Кореї, що будується на верфі Сінпо на східному узбережжі КНДР.

Північна Корея попередила в ООН, що країни, які долучаться до військових дій США проти них, наражаються на помсту.

Президент РФ Володимир Путін увечері в понеділок, 16 жовтня, підписав указ про застосування санкцій проти Північної Кореї.