Архів: 10.08.2017

В одному з популярних ресторанів Одеси відмовилися обслуговувати воїнів АТО, тому що вони своєю формою лякають відвідувачів з Росії

Нинішня реформа передбачає, що повний страховий стаж становить 35 років, відповідно, люди, стаж яких перевищує цю цифру, матимуть право на таку надбавку.

За даними ЗМІ, правоохоронці заарештували 13 членів екіпажу, серед них – 11 українців та двоє болгар.

Світовий банк планує закуповувати через ProZorro товари та послуги для своїх проектів в Україні.

Не у переносному, а у прямому сенсі.

У «Шляхетних волоцюгах» зніматимуться «Брати Гадюкіни» і раритетний трамвай.

Львівська журналістка, на яку підняв руку екс-чиновник Львівської ОДА, ще роздумує, чи подавати позов до суду.

Литовські прикордонники разом із зарубіжними колегами розкрили міжнародну мережу торгівлі людьми, яка збиралася вивозити українців у Британію для примусової праці.

Оболонський районний суд Києва продовжить розглядати справу за обвинуваченням екс-президента України Віктора Януковича в державній зраді 15 серпня о 14:00.

Епідемії ентеровірусу Коксакі на території Туреччини немає. Це офіційна відповідь турецької сторони.

Міністр юстиції Павло Петренко виступає за повну заборону заочної форми навчання для майбутніх юристів.

Російського кадрового військового Віктора Агєєва, який потрапив у полон на Донбасі, можуть обміняти на незаконно утримуваного в Російській в'язниці українця Станіслава Клиха, засудженого за надуманими звинуваченнями про його участь у Чеченській війні.

У січні-травні Україна експортувала до Європейського Союзу товарів на суму 6,755 мільярда доларів. Саме ці “зелені”, заходячи в Україну у вигляді експортної виручки наших підприємств, і створюють надлишок пропозиції валюти на міжбанку.

Це сталося в присутності спостерігачів.

Віце-прем'єр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе проїхалася потягом "Укрзалізниці", де її спочатку не впізнали, а потім наполегливо хотіли переселити до іншого купе, бо там був кондиціонер