Архів: 09.05.2017

Суд у Відні зобов'язав соціальну мережу Facebook видаляти образливі публікації, якщо вони несуть "мову ворожнечі".

У мережі сміються із фото народного депутата "Опозиційного блоку" Наталії Королевської з пам'ятних заходів на 9 травня у Києві, на яке потрапив портрет головнокомандувача УПА Романа Шухевича.

Російській співачці Ларисі Доліній не дозволять приїхати в рідну Одесу.

13 та 14 травня у Львові вперше покажуть перформанси митці з Китаю та Гонконгу.

Мова йде про 98-літнього Майкла (Михайла) Каркоця, який від 1949 року живе у Сполучених Штатах Америки.

Бойовики ОРДЛО намагаються дискредитувати керівництво України у порушенні міжнародного права та "Мінських домовленостей".

З 29 травня Pegasus Airlines запустить щоденні рейси Київ-Анкара, збільшивши частоту польотів майже вдвічі.

Співробітник поліції влаштував ДТП, де загинула людина. З місця аварії зник.

Близько 300 мігрантів у вівторок штурмували шестиметрову огорожу на кордоні між Марокко та іспанським анклавом Мелілья, сотні людей вдалося прослизнути.

Понад сотня шахістів з усієї України, а також з Молдови та Росії, змагались у відкритому турнірі з класичних шахів «Belgian Village Опен».

Двенадцатого августа тысяча девятьсот девяносто шестого года нас, сводный батальон 429-го мотострелкового полка, построили на плацу и, после прохождения торжественным маршем, отправили на взлетную полосу военного аэродрома "Моздок-7", чтобы посадить на вертушки и перебросить в Грозный, где началась мясорубка и блок-посты вторую неделю вырезались в окружении.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган розкритикував Європейський Союз за поширення "дискримінації, культурного расизму, ксенофобії та ісламофобії" у своєму посланні з нагоди Дня Європи, який відзначають у країнах ЄС 9 травня.

Російська співачка Юлія Самойлова хоче виступити сьогодні на концерті в честь Дня перемоги в Севастополі.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олександр Турчинов у Стамбулі взяв участь в офіційній церемонії відкриття однієї з найбільших на Євразійському континенті міжнародної виставки оборонної промисловості «IDEF 2017».

Український парламент звернувся до демократичних держав із таким закликом у грудні 2016 року.