Як Вєрка Сердючка російську «еліту» забавляла

Український естрадний артист Андрій Данилко, який виступає в образі Вєрки Сердючки, «засвітився» на концерті в Росії.

Данилко став зіркою вечірки у Сочі, присвяченої відкриттю 17-го фестивалю «Нова хвиля». На сцені виступав зі своєю командою.

На сцені разом із «зірковою Вєркою» під її хіт танцювала й Ані Лорак. Відео запальних танців Сердючки з Лорак опублікував на своїй сторінці в Instagram російський співак Сергій Лазарєв. На відео видно, як під веселу музику танцюють дружина російського прем'єр-міністра Медведєва, а також дружина композитора Крутого.

Не перестаю дивуватися: чому українські артисти продовжують виступати у країні-агресорі? То на 9 Травня Віталій Козловський «паздравил» Москву піснею, то Софія Ротару так виклалася, коли співала олігархам на приватній вечірці у російській Уфі, що аж загриміла до лікарні… Не кажу вже про Лорак і Повалій, які стали «своїми» у РФ. Як же можна навіть за шалені гроші розважати народ, від рук якого на сході гинуть українські воїни, захищаючи нашу Батьківщину? Це приблизно те саме, якби у роки Другої Світової війни Клавдія Шульженко співала би у нацистській Німеччині свій «Синий платочек» — на вечірці окупантів…

Російські гастролі Данилка прокоментував його арт-директор. За словами Андрія Уреньова, це була приватна вечірка. «Андрій не брав участі у самому фестивалі „Новая волна“, а прийняв особисте запрошення Ігоря Крутого виступити на приватному закритому заході. Склад гостей із Андрієм не узгоджували», — сказав він.

А хіба від того, відкрита це вечірка чи закрита, сенс перебування Данилка в Росії змінюється? А як пояснить артист і його директор участь Вєрки Сердючки у новорічній вечірці цього року? Фото з вечірки у дорогому закладі під Москвою виклав російський актор і ведучий В'ячеслав Манучаров, який був на святкуванні Дідом Морозом.

Схожі новини