«Перед кожною зустріччю п’ю заспокійливе»: Кучма розповів про вихід з Тристоронньої контактної групи

  • 28.09.2018, 15:35
  • 1 022

Другий президент України Леонід Кучма заявив, що завершить роботу в Тристоронньої контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, коли досягне критичного віку.

Про це він сьогодні сказав журналістам у Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Я для себе вже давно прийняв рішення, коли я досягну свого критичного віку, я повинен буду подякувати всім, хто зі мною там (в ТКГ, — ред.) працював, і піти, дати можливість попрацювати іншим», — сказав Кучма.

Він додав, що працює представником України в ТКГ на громадських засадах.

За його словами, він працює в контактній групі в Мінську понад чотирьох років.

«До ста поїздок до Мінська. А кожна зустріч за закритими дверима… і коли ти знаєш, що руху серйозного не буде, коли ти приїжджаєш і знаєш, що інша сторона приїжджає із заздалегідь підготовленими відповідями», — розповів він.

Кучма зазначив, що щодо Мінського процесу звучить багато критики, і «охочих не знайдеться, оскільки це не хлібне місце».

Другий президент України підкреслив, що остаточно для себе вирішив це питання.

«Колись треба мені зупинитися… Коли я досягну критичного віку, я повинен прийняти таке рішення. Коли я приїжджаю додому, я дві доби відходжу від цих зустрічей, а там перед кожною зустріччю обов'язково пігулку заспокійливу під язик… Там занадто важкі розмови», — заявив Кучма.

При цьому він підкреслив, що хотів би, щоб критики Мінського процесу зрозуміли, що цьому процесу немає альтернативи.

«Українська правда» звернулася до прес-служби другого президента за коментарем.

На питання, що мається на увазі під «критичним віком» і чи досяг його Леонід Кучма, щоб йти з посади у ТКГ у Мінську, прес-секретар Дарка Оліфер відповіла:

«Під критичним віком мається на увазі ювілей Леоніда Даниловича, який був у серпні».

Схожі новини