Лукашенко розповів про унікальні економічні стосунки України і Білорусі

  • 21.12.2014, 19:23
  • 998

Білорусь завжди була на стороні миру в Україні і готова надалі сприяти проведенню мирних перемовин, в яких Мінськ буде виступати нейтральним майданчиком.

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі з Петром Порошенком, передає gazeta.ua.

"Я щиро хочу, щоб в Україні був мир і все було добре", — сказав Лукашенко.

Президент Білорусі також відзначив зростання товарообігу з Україною, незважаючи на складну ситуацію на Донбасі.

"Товарообіг між Україною та Білоруссю не впав, а навіть зріс. І, що важливо, — у нас сьогодні стовідсоткова оплачені всі наші контракти", — зазначив Лукашенко і додав, — "з жодною країною такого в нас немає".

Порошенко зі свого боку зауважив, що України та Білорусь мають широкий спектр питань розвитку співробітництва а також подякував за ту роль, яку Білорусь відіграє у мирних перемовинах.

"Дякую вам за те, що під час цього процесу ми отримали унікальну можливість діалогу Тристоронньої контактної групи для вирішення нагальних питань. Я також окремо дякую Білорусі за чітку позицію щодо суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. Для нас ваша жорстка позиція, яку ви висловлювали постійно, включаючи позицію щодо так званих виборів у листопаді, надзвичайно важлива", — наголосив Порошенко.

"Весь світ сьогодні говорить про те, що вони сьогодні є основою Мирного плану Президента Порошенка і основою мирного процесу в Україні. Вони визнані ООН, Європейським Союзом, країнами G-20. Фактично, вони сьогодні є безальтернативною моделлю деескалації ситуації на частині території Донецької і Луганської областей", — наголосив Порошенко.

Глава держави також висловив сподівання, що Мінські зустрічі та їх інтенсивність вдасться відновити.

Схожі новини