Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

«Реал» уже в півфіналі

А в протистоянні «Малаги» й «Боруссії» усе вирішиться у матчі-відповіді

Мадридський “Реал” можна поздоровити з виходом у півфінал футбольної Ліги чемпіонів. Забивши на “Сантьяго Бернабеу” стамбульському “Галатасараю” три “сухі” голи, “вершкові” практично зняли питання про переможця цього чвертьфінального протистояння.

Д ива у футболі бувають, але уявити, що через тиждень “Галатасарай” переможе “Реал” щонайменше з рахунком 3:0, дуже важко... Мадридці відзначилися чудовою реалізацією гольових моментів. У першому таймі забили Роналду й Бензема, у другому Ігуаїн зробив рахунок 3:0. Стамбульці натомість ті нечисленні шанси для взяття воріт, які в них були, реалізувати не змогли. А забий турецький клуб бодай один гол, і матч-відповідь уже б не був лише формальністю...

В іншому чвертьфінальному матчі середи “Малага” розійшлася на своєму полі миром із дортмундською “Боруссією”. Попри нулі на табло, гра була веселою. Гострих моментів біля воріт обох команд не бракувало, але воротарі грали блискуче... У цьому протистоянні все вирішиться у матчі в Дортмунді.