Підніжка від «молодшого брата»

Домашній програш «Дніпра» – на користь «Динамо» й «Металіста»

«Дніпро» зазнав несподіваної домашньої поразки від іншого представника Дніпропетровщини, криворізького «Кривбаса» — 1:2. Поразкою дніпрян скористалося «Динамо», яке вдома з рахунком 1:0 перемогло «Ворсклу». У понеділок увечері шансом піднятися на другу, лігочемпіонівську сходинку, міг скористатися «Металіст», який приймав аутсайдерів із «Говерли».

На «ОЛІМПІЙСЬКИЙ» у стартовому складі «Динамо» вийшли екс-гравці «Ворскли» Безус і Селін. Перемогу ж команді Олега Блохіна вже на п’ятій хвилині зустрічі приніс захисник Віда, який головою замкнув подачу з кутового Ярмоленка. Для «Ворскли» це була шоста (!) поспіль поразка в чемпіонаті.

Рахунок у дербі клубів із Дніпропетровщини (за «Кривбас» виступає чимало орендованих у «Дніпра» гравців) у середині першого тайму відкрив Канкава. Грузин скористався неузгодженими діями Шершуна та Боровика. Одразу після перерви Антонов, якого Олег Таран випустив на заміну, встановив рівновагу, пробивши з ходу після передачі Пашаєва. Згодом арбітр Арановський після двох попереджень вилучив нападника «Дніпра» Зозулю. І криворіжці під кінець матчу скористалися чисельною перевагою: Дедечко потужним ударом приніс вольову перемогу гостям.

У Маріуполі основні події відбулись після перерви. На початку другого тайму арбітр Романов вилучив воротаря “Арсенала” Сарнавського — за фол останньої надії проти Фоміна. Героєм матчу став “іллічівець” Окріашвілі, який оформив дубль. Спочатку грузин реалізував пенальті, яке заробив Фомін у боротьбі з Боровиком, а згодом скористався грубою помилкою Романчука. У складі “канонірів” відзначився Аржанов, який після розіграшу “стандарту” добив м’яч у порожні ворота — 2:1 на користь маріупольців.

Бомбардири: Мхітарян («Шахтар») — 19 голів, Ідеє («Динамо») — 13, Лукас («Динамо»), Кристальдо («Металіст»), Тейшейра («Шахтар»), Мораес («Металург» Д) — по 8, Жуліано («Дніпро»), Шав’єр («Металіст»), Антонов («Кривбас») — по 7 голів. У чемпіонаті зараз перерва, викликана матчами національної збірної України: 22 березня у Варшаві з поляками та 26 березня в Одесі з молдованами. «Карпати» відновлять виступи у Прем’єр-лізі аж у суботу, 30 березня, коли прийматимуть лідера чемпіонату — «Шахтар» (початок — о 19.30).