BLAGO/ будуємо міста третього тисячоліття

Меланія Трамп заперечує свої зв’язки із Джеффрі Епштейном

  • 10.04.2026, 10:45
  • 212

Перша леді США Меланія Трамп неочікувано виступила у Білому домі із заявою, у якій заперечила будь-які свої зв’язки із сексуальним злочинцем Джеффрі Епштейном. Водночас Меланія Трамп закликала Конгрес США організувати відкриті слухання за участі жінок, які постраждали від Епштейна

Меланія Трамп. Фото: Білий дім
Меланія Трамп. Фото: Білий дім

«Брехня, яка повʼязує мене з ганебним Епштейном, має припинитися сьогодні», — так перша леді США розпочала свій виступ у Білому домі.

Вона наголосила, що ніколи не була подругою Епштейна й не мала стосунків із ним чи його спільницею Гілейн Максвелл, а зустрічалася з ними випадково на публічних заходах у Нью-Йорку чи Палм-Біч, бо там перетиналися різні соціальні кола.

Також Трамп спростувала чутки про те, що саме Епштейн познайомив її з майбутнім чоловіком. Вона стверджує, що зустріла Дональда на вечірці у 1998 році, тоді як з Епштейном вперше побачилася лише у 2000-му.

Виступ першої леді США тривав прибилзно 5 хвилин. Що стало його передумовою саме зараз — невідомо. Трамп не уточнила, хто саме її звинувачує у зв’язках з Епштейном, але зазначила, що деякі медіа та публічні особи вже були змушені публічно вибачитися та відкликати неправдиві твердження.