Передплата 2025 «Добре здоров’я»

Спортсмен із Львівщини Віктор Легкодух здобув медалі на Іграх сильних духом (ФОТО)

• 18.10.2024, 11:15
  • 129

Львів'янин Віктор Легкодух виборов пʼять медалей на ветеранських Іграх сильних духом у Мадриді

Фото Львівської обласної ради

Ігри у Мадриді - перші міжнародні змагання серед військових-ветеранів із важкими пораненнями.

Відтак два «золота» спортсмен із Львівщини здобув у жимі на максимум та жимі на кількість за 1 хвилину. «Срібло» — у жимі гирь вагою 16 кілограмів сидячи (на кількість за 2 хвилини), а також дві «бронзи» у веслуванні на лижному тренажері на 100 метрів та веслуванні на лижному тренажері за 100 секунд.

У складі збірної України виступали 50 спортсменів, які у змаганнях з командами США, Естонії, Ірландії та Нідерландів і здобули найбільше нагород.

Спортсмени виступили у шести дисциплінах: жим лежачи (два види), гребний тренажер (два види), аеробайк, ривок гирі.

Віктор Легкодух — підполковник ЗСУ, офіцер Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, ветеран Збройних Сил України, багаторазовий призер міжнародних ветеранських змагань «Invictus Games», «Warrior Games», чемпіон світу зі штовхання ядра.