Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Збірна України вперше в історії кваліфікувалася на Олімпійські ігри у футболі

• 03.07.2023, 09:00
  • 1 340

Збірна України з футболу вийшла у півфінал молодіжного Євро-2024, здобувши вольову перемогу над Францією з рахунком 3:1

Збірна України U21 з футболу. Фото: Суспільне

Про це повідомляє Суспільне спорт.

Українська збірна перемогла французів з рахунком 3:1. Французький Раян Шеркі відкрив рахунок на 19-й хвилині. Проте ще до перерви Україна не лише зрівняла рахунок, але й вийшла вперед. Спершу пенальті реалізував Георгій Судаков, і ще один гол забив Михайло Мудрик, обігравши голкіпера Франції.

Після перерви Україна забила третій гол: Артем Бондаренко пробив точно у ворота, обігравши біля воротарської гравців Франції.

Матч Україна — Франція закривав програму поєдинків плей-оф. Перед ним визначилися три з чотирьох учасників — туди вийшли Ізраїль, Іспанія та Англія.

У поєдинку проти французів збірна України боролася за вихід у півфінал молодіжного Євро. А також на Олімпіаду-2024 — після перемоги збірної Англії туди виходили усі три півфіналісти.

Загалом це лише уп’яте в історії Україна гратиме на Олімпіаді у командному виді спорту, а у футболі — вперше. Востаннє на Олімпіаді грала жіноча збірна України з гандболу ще у 2004 році.