Від початку дії воєнного стану прикордонники виявили у подорожуючих 5900 підроблених документів

  • 21.06.2023, 11:15
  • 492

Таку кількість підроблених документів виявили співробітники Держприкордонслужби в пунктах пропуску на державному кордоні від початку дії воєнного стану

Фото: Державна прикордонна служба України
Фото: Державна прикордонна служба України

Зокрема учора на кордоні з Молдовою прикордонники виявили двох правопорушників, які намагались потрапити за кордон за підробленими документами.

У пункті пропуску «Старокозаче» 57-річний громадянин України надав правоохоронцям три нотаріально засвідчені копії свідоцтв про народження неповнолітніх дітей, яких, як з’ясувалось, у чоловіка взагалі немає. До хитрощів вдався, аби виїхати до дружини, яка проживає в Молдові.

Ще в одному випадку, в пункті пропуску «Паланка-Маяки-Удобне» прикордонники виявили 21-річного юнака, який хотів потрапити за кордон з підробленою «довідкою військово-лікарської комісії» та «тимчасовим посвідченням військовозобов'язаного». Хлопець зізнався, що такі документи йому «подарували» батьки, за які ще й надали хабар.

За даними фактами направлено повідомлення до Національної поліції за ознаками злочину передбаченого ч.4 ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Схожі новини