Передплата 2024 «Добра кухня»

Цьогоріч співпраця із європейськими інституціями буде ще змістовнішою, — Зеленський

  • 04.03.2023, 19:30
  • 698

Президент Володимир Зеленський заявив, що цього року співпраця України з європейськими інституціями буде ще змістовнішою, ніж минулого

Володимир Зеленський. Фото пресслужби Львівської ОВА
Володимир Зеленський. Фото пресслужби Львівської ОВА

«Очевидно, що цього року наша співпраця з європейськими інституціями буде навіть іще змістовнішою, ніж минулого року. Завдання — максимально активно готувати все для членства нашої держави в Євросоюзі, збільшувати постачання зброї для України, посилювати санкції проти росії. І я дякую пані Роберті Мецолі, усім нашим друзям у Європі, тим, хто допомагає Україні на шляху інтеграції. Дякую всім, хто допомагає зміцнювати безпеку України й посилювати наших воїнів! Дякую кожному і кожній, хто воює за Україну, хто захищає наш кордон і хто утверджує справедливість для України своєю влучністю на полі бою — хто відповідає окупанту активним вогнем на терор. Уранці сьогодні був на зв’язку з командувачами: фронт — це перший пріоритет», — зазначив Зеленський.

«Особливо відзначу бійців, які захищають Бахмут. Зокрема, воїнів 56-ї окремої мотопіхотної бригади, 67-ї та 93-ї окремих механізованих бригад і 77-ї окремої аеромобільної бригади. Дякую вам, хлопці! Слава всім українським героям!» — наголосив президент.

Схожі новини

Читайте також