Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Meta запровадить платну верифікацію в Instagram і Facebook

  • 20.02.2023, 19:30
  • 951

Компанія Meta тестує платну верифікацію для Instagram і Facebook

Фото умовне із мережі
Фото умовне із мережі

Підписка коштуватиме 11,99 доларів на місяць у вебверсії та 14,99 доларів на місяць на мобільних пристроях.

Генеральний директор Марк Цукерберг пояснив, що платні акаунти, зокрема, отримають значок підтвердження та пріоритетну клієнтську підтримку. Отож, в Австралії та Новій Зеландії нова функція запрацює вже цього тижня, а незабаром зʼявиться в інших країнах.

«Цього тижня ми починаємо розгортання Meta Verified — послугу підписки, яка надає вам змогу підтвердити свій обліковий запис за допомогою офіційного посвідчення особи, отримати синій значок, отримати додатковий захист від облікових записів, які видають себе за вас, і отримати прямий доступ до служби підтримки клієнтів», — розповів Цукерберг.

Щоб зареєструватися, користувач має бути старший за 18 років і надати офіційне посвідчення особи, яке збігається з іменем і фотографією у Facebook або Instagram.

Також користувачі з платною підпискою отримають ексклюзивні наліпки для Stories and Reels в Instagram і Facebook. Вона також надасть користувачам доступ до цифрової валюти, яку можна використовувати, щоб заплатити авторам контенту у Facebook.

У Meta повідомили, що компанії поки що не можуть подати заявку на отримання значка Meta Verified. Також користувачі не зможуть змінити ім'я профілю, ім'я користувача, дату народження або фотографію у своєму профілі без повторної процедури підписки на Meta Verified і перевірки.

Схожі новини