Аргентина стала чемпіоном світу з футболу

• 1 338

18 грудня Аргентина стала чемпіоном світу з футболу, обігравши Францію

Це був останній матч Мессі на Чемпіонаті світу. Фото із мережі

Дві найсильніших команди турніру зійшлися у вирішальному матчі.

Уже після 20 хвилини вирішального матчу аргентинець Анхель Ді Марія забіг у штрафний майданчик французів і впав біля Усмана Дембеле — пенальті.

Удар з «точки» реалізував лідер команди Леонель Мессі - 0:1.

За 13 хвилин аргентинці здійснили блискучу контратаку, через серію пасів пройшли усе поле, віддали м’яч на Ді Марію, про якого французи зовсім забули й ніяк не «накривали» — той подвоїв рахунок.

Після перерви від європейців чекали активної гри, та приблизно за 70 хвилин матчу Франція не завдала жодного удару навіть у бік воріт суперника.

Після цього французи отримали шанс бити пенальті, яке реалізував нападник збірної Кіліан Мбаппе.

Уже за хвилину він забив другий гол гарним ударом в один дотик.

ЗМІ пишуть, що Мбаппе оформив найшвидший дубль у фіналах ЧС — за 97 секунд.

Тоді Франція повернулася у гру, почала атакувати та грати у свій футбол, проте аргентинці втримали рахунок та перевели гру на екстратайми.

У додаткових таймах Аргентина мала декілька дійсно небезпечних моментів, і в одному з них Мессі таки вивів команду вперед 3:2.

Через 10 хвилин аргентинці знову порушили у своїй штрафній. Мбаппе реалізував 11-метровий і оформив хет-трик на свій рахунок 3:3.

За результатами серії пенальті перемогла Аргентина.

Якби Франція виграла цей матч, Ліліан та Маркус Тюрам стали б першим батьком та сином в історії, які перемагали на чемпіонаті світу. Тюрам-старший став чемпіоном у 1998-му році.

Аргентина стала чемпіоном втретє - раніше у 1978 та 1986 роках.