Збірна Аргентини здобула перемогу у матчі з Хорватією

• 14.12.2022, 08:30
  • 716

Збірна Аргентини першою на Чемпіонаті світу 2022 у Катарі потрапила у фінал

Фото із мережі

Аргентина наразі чинний володар Кубку Америки, команда перемогла у вирішальному матчі бразильців.

У матчі 13 грудня на 32 хвилині нападник біло-блакитних Хуліан Альварес обійшов захисників Хорватії, але його збив воротар Домінік Лівакович. За це він отримав жовту картку.

Лідер Аргентини Лео Мессі сильним ударом реалізував пенальті. Та вже за хвилину аргентинці зробили контратаку і завдяки невдалій грі хорватських захисників, які не могли влучити по м’ячу у своїй штрафній, заштовхали ще один м’яч у ворота.

Наступні 30 хвилин обидві команди мали декілька шансів, гарну гру та декілька сейвів показав Лівакович, але аргентинці поставили крапку за стараннях хорватів.

На 69 хвилині Мессі пройшов по правому флангу, відтягнув на себе половину гравців та передав м’яч Альваресу, який влучно пробив — 3:0.

Хорватія тепер зіграє у матчі за третє місце, Аргентина у фіналі гратиме проти Марокко або Франції.