Україна здобула третє «золото» юніорського Чемпіонату світу зі стрибків у воду

• 03.12.2022, 18:15
  • 782

Його завоював 15-річний Кирил Болюх

Фото FINA/Antoine Saito

Збірна України зі стрибків у воду здобула третю золоту медаль чемпіонату світу-2022 серед юніорів, що триває в канадському Монреалі. Чергову перемогу команді виборов 15-річний Кирил Болюх, який змагався в категорії B (спортсмени 14−16 років) у стрибках з 10-метрової вишки.

Раніше на цьому турнірі спортсмен уже став чемпіоном на триметровому трампліні, а ще один українець Кирило Азаров переміг на 1 м.

В особистому фіналі на платформі традиційно змагалися 12 спортсменів, які мали виконати по чотири стрибки. Окрім Болюха, Україну в цій дисципліні також представляв 15-річний Марко Барсуков.

Болюх став лідером з першого стрибка та тримався на першій позиції впродовж усіх раундів. Найсильнішим і найскладнішим стрибком українця був другий. Він заробив за нього 92.5 з коефіцієнтом складності 3.7 та отримав від одного з суддів 9 із 10 балів за виконання.

В останньому підході Болюх заробив 75.2 бала (3.2 складності) та з сумою 476.9 очка виборов своє друге «золото» чемпіонату. Українець випередив найближчого переслідувача — британця Джордена Фішера-Імза — одразу на 34 бали.

Ще один українець Марко Барсуков фінішував на 11-ій позиції з 365.95 балів.