Львів’яни зможуть вакцинуватися в Ратуші

  • 05.11.2021, 13:35
  • 330

6 та 7 листопада можна буде вакцинуватись ще й у Ратуші

Як повідомляє пресслужба ЛМР, цими вихідними, 6 та 7 листопада, у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, вхід праворуч) працюватиме тимчасовий пункт вакцинації від коронавірусу.

«Ми вкотре збільшуємо можливість для мешканців отримати щеплення, відкриваючи нові пункти вакцинації. Цієї суботи та неділі у будівлі Ратуші діятиме такий пункт, де можна зробити щеплення від коронавірусу. В тій епідемічній ситуації, яку маємо зараз, кожен мусить дбати про своє здоров'я і здоров'я своїх рідних. Тому закликаємо приходити і вакцинуватись», — зазначив Євген Бойко, в.о. директора департаменту гуманітарної політики.

Пункти вакцинації працюватиме за стандартним графіком — із 10.00 до 18.30 год (перерва із 14.00 до 15.00 год. на перезмінку). Там забезпечать всі необхідні умови для роботи медичних працівників.

Для того, щоб вакцинуватись, можна попередньо записуватись у системі Helsi, або ж просто приходити без запису, та мати із собою паспорт та ідентифікаційний код.

Читайте також: Ще одна країна вакцинувала більше половини населення

Схожі новини