«В Україні відбувається переслідування опозиції з метою її знищення та узурпації влади»

  • 11.10.2021, 16:48
  • 369

Переслідування лідера «Європейської Солідарності» Петра Порошенка та активістів партії тривають з моменту приходу до влади Володимира Зеленського і мають системний характер

Віктор Кононенко
Віктор Кононенко

Про це під час брифінгу заявив генерал СБУ, депутат Київради Віктор Кононенко. Він наголосив, що усі протиправні дії представників влади та їхніх посіпак документуються для подальшого притягнення до кримінальної відповідальності.

«Ми давно акумулюємо інформацію про наміри влади використати правоохоронний блок для кримінального переслідування п’ятого президента України як лідера найбільшого опозиційного об’єднання держави. Нагадаю, що і Голова СБУ, і Генеральний прокурор, і Міністр МВС є однопартійцями та близьким оточенням діючого Президента», — говорить Кононенко.

Він повідомив, що наразі щонайменше в двох кримінальних провадженнях відбувається фальсифікація матеріалів з метою оголошення Петру Порошенку підозр у скоєнні злочину.

«Єдине, що утримує владу від цих кроків, це відсутність доказової бази щодо самого факту злочину з боку п’ятого президента України. З метою її формування правоохоронці активно здійснюють пошук осіб, котрі погодяться дати необхідні їм свідчення, проте охочих брати участь у фальсифікації, а потім відповідати за це вони наразі не знайшли», — наголошує Віктор Кононенко.

«В Україні відбувається протиправне переслідування опозиції з метою її знищення та узурпації влади. При цьому, за нашою інформацією, влада сама не вірить в реалізацію власних задумів у контексті кримінальних переслідувань, і її основною метою є дискредитація лідерів опозиції та виправдання власних дій. Цим брифінгом ми нівелюємо їй таку можливість», — констатує генерал СБУ.

«Я радив би тим керівникам, котрі надають своїм підлеглим незаконні вказівки, добре подумати перед тим, як штовхати їх на злочин, тому що потім ці ж підлеглі не будуть вас покривати, а дадуть відверті покази щодо організації фальсифікацій», — переконаний Кононенко.

Він також повідомив, що проти лідера опозиції активно застосовують інститут «тітушок», який влада Зеленського повернула як невід’ємну складову диктатури та інструмент позазаконної боротьби з політичною опозицією.

«Відповіддю на позазаконні дії влади буде документування її протиправних дій, ініціювання їх розслідування та притягнення винних до кримінальної відповідальності», — резюмує Кононенко.

Читайте також: «Зеленський став на рейки Антимайдану»

Схожі новини