На 74-му році життя помер легендарний тренер львівських “Карпат” Юрій Дячук-Ставицький

  • 24.06.2020, 15:30
  • 895

Під його керівництвом «Карпати» стали першим представником першої ліги, який дібрався до півфіналу Кубка України

Сумна звістка надійшла для львівського та українського футболу. На 74-му році життя після важкої тривалої хвороби перестало битися серце Заслуженого тренера України, колишнього головного тренера «Карпат» Юрія Михайловича Дячука-Ставицького.

Як пише «Четверта студія», про це сьогодні, 24 червня, повідомив на своїй сторінці у ФБ журналіст Юрій Назаркевич.

Під його керівництвом «Карпати» стали першим представником першої ліги, який дібрався до півфіналу Кубка України. У цьому ж 2006 році «зелено-білі» при Юрію Михайловичу після дворічної перерви повернулися до Прем’єр-ліги. За плечима цієї людини-професіонала також багатогранний досвід роботи на посаді віце-президента відроджених у 1989 році «Карпат», генерального і спортивного директора, керівника розвитку дитячо-юнацького ФК «Карпати».

Загалом Юрію Михайловичу довелося попрацювати на різних посадах — і головою спортивного клубу та районного спорткомітету, і завучем СДЮШОР «Карпати», і в колективах фізкультури, і в командах майстрів другої, першої та Прем’єр-ліги. Крім своїх високопрофесійних та організаторських здібностей Юрій Михайлович назавжди запам’ятається і своїми добрими людськими якостями та характером.

Колектив ФК «Карпати» висловлює щирі співчуття родині та друзям покійного Юрія Михайловича Дячука-Ставицького.

Інформація про місце і час парастасу, похорону буде повідомлена додатково.