Піар в обмін на посаду у митниці: Саакашвілі висунув Зеленському нахабний ультиматум

  • 29.05.2020, 14:15
  • 2 988

В Україну чартерним рейсом прилетіла ексглава Нацполіції Хатія Деканоїдзе. Міхеїл Саакашвілі лобіює її призначення очільницею української митниці

За даними OBOZREVATEL, голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі лобіює її призначення на посаду керівниці української митниці. Навіть більше, він поставив президенту України Володимиру Зеленському ультиматум: активний піар його персони в обмін на позитивне рішення щодо Деканоїдзе.

За даними джерел, глава держави поки думає, тому не ухвалив остаточного рішення. Також стало відомо, що після прибуття в Україну Деканоїдзе зібрала всіх своїх колишніх колег і однодумців: починаючи від ексзаступниці голови Одеської ОДА Юлії Марушевської і закінчуючи представниками поліції.

Нагадаємо, що після повернення до Грузії Деканоїдзе зайнялася активною політичною діяльністю та збиралася брати участь у парламентських виборах там.

Хатія Деканоїдзе
Хатія Деканоїдзе

Отже, вона мала відмовитися від українського громадянства. Згідно з офіційними даними, 12 квітня 2017 року ексглава Нацполіції була відновлена в громадянстві Грузії.

Читайте також: Саакашвілі збирається відмовити Україну від кредитів МВФ

Однак отримати подвійне громадянство з Грузією, зберігши свій український паспорт, їй би не вдалося, адже обидві держави в разі прийняття до громадянства автоматично припиняють дію другого паспорта.

З цього випливає, що зараз Деканоїдзе не має права очолювати українську митницю як іноземна громадянка.

Схожі новини