Передплата 2024 «Неймовірні історії життя»

"Уже цього тижня розпочинаємо підготовку до виходу з карантину", – Зеленський

  • 04.05.2020, 13:56
  • 649

Президент Володимир Зеленський розповів, що обмежувальні заходи для боротьби з СOVID-19 діятимуть в Україні до 11 травня, однак країна з цього тижня почне готуватися до виходу з карантину.

Про це йшлося на щоденній нараді з питань запобігання поширенню коронавірусу, повідомляє Офіс президента

«Ми маємо тримати обмежувальні заходи до 11 травня, як і обіцяли, адже здоров’я людей — найважливіше. Стабільна ситуація з поширенням COVID-19 та відсутність критичної кількості хворих у нас тільки завдяки вчасним карантинним заходам.

Але оскільки бізнесу треба підготуватися до виходу з карантину: закупити товар, провести дезінфекцію, попередити людей — ми всією країною готуватимемося до цього вже на поточному тижні".

Повідомляється, що Кабінет міністрів уже готує рішення, яке допоможе підприємцям і споживачам підготуватися до безпечного виходу з карантину.

Читайте також: «Мери міст не мають повноважень скасовувати карантин» — очільник МОЗ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що уряд розробляє алгоритми безпечного відкриття об’єктів оптово-роздрібної торгівлі непродовольчими товарами (крім торговельно-розважальних центрів), салонів краси, автосалонів, музеїв, бібліотек та інших закладів громадського відвідування, які матимуть чіткі правила дотримання санітарних норм.

Розглядають також можливість відкриття літніх майданчиків закладів громадського харчування, однак місцева влада може обмежувати їхню роботу чи закривати з огляду на ситуацію, яка склалася в місті та регіоні.

Схожі новини