Зеленський привітав українців із Великоднем і закликав влаштувати "загальнодержавний сімейний тимбілдинг"

  • 18.04.2020, 12:09
  • 639

Президент Володимир Зеленський закликає знайти позитив у ситуації вимушеного карантину в Україні і повернутися до традицій предків у святкуванні Великодня.

Про це йдеться у зверненні президента з нагоди Великодня, передає Українська правда.

«Найперше, Великдень — це перемога життя над смертю. Це — свято радості. Тож давайте в сьогоднішній ситуації знайдемо позитив. Ми повертаємося до традицій наших предків, у яких не було супермаркетів чи доставки готових кошиків через Інтернет.

Цього року кожна господиня може спекти домашню паску. Найсмачнішу, бо вона буде зроблена своїми руками. Кожен господар може зробити м’ясні смаколики. І разом зі своїми дітьми ми всі будемо малювати писанки та крашанки, замазуючи при цьому й одяг, і руки, й обличчя. Це свого роду загальнодержавний сімейний тимбілдинг".

«Так, ми залишаємось вдома. І нехай після вихідних та після карантину нас лякають цифри на вагах, а не цифри на термометрі».

Зеленський зазначив, що зараз уся країна об’єднана одним-єдиним бажанням — вийти на вулицю.

«Розумію, як це, бо сам з ранку до вечора сиджу в кабінеті. Скажу більше: сподіваюсь, це не державна таємниця, але в цьому кабінеті навіть не відчиняються вікна. Але зараз я вдома, у мене вихідний. Так, у президента теж буває вихідний. Президент теж людина».

«Пам'ятаєте, як у дитинстві батьки не пускали нас на вулицю" uk-hidden@m uk-margin-medium uk-text-center"> Далеке і близьке

Схожі новини