Вища кваліфікаційна комісія суддів заявляє про блокування її роботи

  • 20.05.2019, 14:51
  • 583

Вища кваліфікаційної комісії суддів України повідомила, що зранку 20 травня близько 20 осіб «спортивної зовнішності» заблокували вхід до її будівлі.

Про це повідомляє «Українська правда».

Як сказано в заяві, ті люди назвали себе громадськими активістами, але не зазначили, яку громадську організацію представляють.

«Вони заблокували вхід до будівлі ВККСУ частині членів Комісії», — повідомило відомство.

«Таким чином, сьогодні робота ВККСУ в пленарному складі заблокована, проведення кваліфікаційного оцінювання зірвано», — додала комісія.

Про інцидент о 8.40 повідомили Національній поліції.

«Такі дії підривають діяльність судової влади та фактичну реалізацію змін, яких вдалося останнім часом досягти Україні спільно з міжнародними партнерами», — заявили у ВККС.

Відповідно до порядку денного, Вища кваліфікаційна комісія суддів України о 9:30 мала провести засідання на вулиці Генерала Шаповала, 9, у Києві.

Передбачалося розглядати питання про кваліфікаційне оцінювання на відповідність займаній посаді суддів: Олександра Вільчинського, Світлани Грабець, Тараса Зайця, Марії Зелінської, Діани Ісаєвої, Андрія Ключника, Максима Лейби, Олени Мозолевської, Ольги Нешик, Вікторії Русанової та Олександра Смольнякова.