У Дніпрі та Запоріжжі відбулися акції за заборону тварин у цирках 

3 лютого у Дніпрі понад 30 зоозахисників та волонтерів, які опікуються тваринами, пікетували будівлю Дніпропетровського державного цирку, вимагаючи заборони в Україні цирків із виступами тварин та протестуючи проти жорстокого поводження із тваринами.

Про це повідомляє Радіо Свобода із посиланням на власного кореспондента.

Серед організаторів акції - UAnimals і Клуб соціального розвитку. Акцію приурочили до початку нового сезону в цирку і презентації нового циркового шоу Цирк на воді.

Учасники акції тримали в руках плакати з написами Цирк – концтабір для тварин, Тварина – особистість, а не іграшка, а також світлини із зображенням диких тварин у вольєрах.
Учасники акції скандували: "Батьки, припиніть нав’язувати дітям цирк з тваринами!".

Cпіворганізатор заходу Локі Джей фон Дорн розповів, що на шоу, яке передувало новому, зоозахисники зняли кілька відеороликів, на яких, як вони зазначають, зафіксована жорстокість артистів до тварин: тигри і леви виглядають виснаженими і хворими, а один з тхорів, які брали участь у виставі, нерухомо лежить на арені.

"Цирк на воді? Як морські тварини можуть утримуватись в умовах цирку? Для морської тварини передбачене утримання у басейні глибиною хоча б 2 метри, цього немає у нашому цирку", - обурився він.

Під час протесту до активістів не вийшов ніхто з адміністрації цирку. У дирекції цирку заявили, що у них вихідний, і вони не збираються коментувати акцію. Крім того, у адміністрації відмовили журналістам, які хотіли пройти за лаштунки разом із працівниками цирку, щоб подивитись на умови утримання тварин.

У повідомленні також зазначається, що пікет не вплинув на кількість відвідувачів.

Як повідомляється на сторінці UAnimals у Facebook, аналогічна акція відбулася 3 лютого і в Запоріжжі.