Савченко зробила у Польщі скандальну заяву про Україну та війну на Донбасі

Нардеп України Надія Савченко зробила низку скандальних заяв під час свого виступу в Познанському університеті Польщі. Зокрема, під час лекції політик стверджувала, що війну на Донбасі почала українська влада.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав український політолог Олексій Голобуцький.

"Надя була, як завжди, на висоті: спочатку намагалася втовкмачити "правильну систему оподаткування" (швидко заплуталася і кинула), потім заявила про необхідність ліквідувати області і структуру влади як таку (тобто, структурування адміністративного устрою та держуправління), потім хвалила "праймеріз" — але коли попросили пояснити, що це, швидко і ніяково згорнула тему", — описує виступ Савченко Голобуцький.

Політолог зазначив, що після цього народний депутат заявила, що "президент в Україні — це зло", а війну на Донбасі розпочала сучасна влада України. Окрім того, Савченко запевняла польських студентів, що українці готові вести переговори із сепаратистами.

"В цілому була звичайна трансляція тез Кремля — нічого особливого, ми вже майже звикли. Але ось перед Польщею зганьбила. Це не враховуючи того, що і так послабила позиції нашої держави в боротьбі інтересів Польщі і України", — зазначив Голобуцький.