США відклали прийом заявок на лотерею грін-карт

Сайт лотереї вже кілька днів не приймає нові анкети


США відклали прийом заявок на Diversity Visa Lottery 2019 через технічні проблем, які виникли невдовзі після початку програми.

На сайті посольства США у Еквадорі повідомляється, що в силу технічних неполадок реєстраційний період DV-2019 починається заново і всі анкети, подані з 3 жовтня 2017 року треба буде подати ще раз.

Новий реєстраційний період для DV-2019 відкривається о 11:00, в середу, 18 жовтня 2017 року і закривається о 11:00, в середу, 22 листопада 2017 року.

Онлайн-реєстрація для участі в лотереї розпочалась 3 жовтня 2017 року, однак через кілька днів після початку прийому заявок процес був зупинений. Як виявилося, усі раніше подані заявки були анульовані.

Якщо людина подала заявку до 18 жовтня 2017 року, то вона не зараховується. Нова анкета не буде вважатися дублікатом і за цим не послідує дискваліфікація. Але особи, які подали більше однієї заявки протягом нового періоду реєстрації, будуть дискваліфіковані.

Всі інші вимоги до участі в лотереї залишаються незмінними.

Нагадаємо, що Україна входить до трійки країн-лідерів за кількістю учасників лотереї «грін карт». За даними дослідницького центру Pew (Pew Research Center), в 2015 фінансовому році (останній рік з доступними детальними даними за заявками від країн), близько 12% з 14,4 млн осіб, які подали заявки на участь в лотереї, становили громадяни Гани (1, 7 млн). Ще 10%, або близько 1,4 мільйона кандидатів, були з Узбекистану. Третє місце зайняла Україна з близько 1,3 мільйона претендентів.

За кількістю переможців Україна також увійшла в топ-десятку, зайнявши восьму позицію. У 2016 фінансовому році українці отримали  1762 «зелені карти». Лідером виявився Непал (3210 віз для іммігрантів). Україну також випередили Єгипет, Демократична Республіка Конго, Іран, Узбекистан, Ефіопія і Судан.

Програма віз для іммігрантів в США (відома як «зелена карта»), якій загрожує ліквідація в рамках декількох законопроектів, що розглядаються Конгресом, залучила понад 156 млн претендентів з усього світу за останнє десятиліття. Лише мала частина цих заявників в кінцевому підсумку отримала візи.

Джерело: Главком