Передплата 2024 «Добре здоров’я»

Казковий світ Трольдомів

На території відпочинкового комплексу «Emily Resort», що у Винниках, запрацював тематичний парк

На території відпочинкового комплексу «Emily Resort», що у Винниках (вул.Б.Хмельницького, 9 Б) відкрили тематичний парк «Трольдоми». На відміну від злих тролів, які приносили лише шкоду, трольдоми — позитивні персонажі, які несуть людям добро. За легендою, вони рятують життя кожній дитині, яка народжується у поселенні. Отже, трольдоми — це охоронці дітей.

Відвідати тематичний парк можуть усі охочі. Особливо цікавими трольдоми будуть сім'ям із дітьми. Парк працюватиме до середини осені.

Загалом у парку 21 фігура трольдома. Найвища фігура сягає чотирьох метрів. Є у парку також малюсінький трольдом, є закохана парочка — Арарін і Молобур. Фігури трольдомів не лише рухаються (мають вмонтовану аніматроніку), а й розмовляють. Кожен має свій унікальний голос!

«Я завжди радий новим друзям, — говорить Окоран, вартовий башні Тіньозора. — У мене лише одне око, але воно бачить далеко і чітко. Тому я й стою на варті тролейдомів…». Від трольдомів, які розмовляють, діти будуть в захваті!

Кожну таку фігуру створює дизайнер, придумує їй образ, а далі справа за технічними працівниками.

Українська компанія Universal Park працює на ринку з 2017 року. Тематичні парки — це «фішка» цієї компанії. Взимку, на території «Emily Resort», презентували «Світ велетнів». А перед тим велетні побували у Туреччині. У Києві, на Співочому полі, можна було бачити величезні фігури з квітів. Їх створювали у столиці ландшафтні дизайнери цієї компанії.

Компанія має власне виробництво. Тож трольдоми — це ексклюзивні авторські фігури, які компанія розробляє та виготовляє власноруч. Таких хутряних персонажів немає більше ніде у світі!

Коли почалась війна, виробництво тимчасово зупинили, але компанія відновила роботу, адже попри усі обставини, дітям дуже потрібні позитивні емоції. Більшу частину прибутку Universal Park віддає на спеціалізовані бригади ЗСУ.

Головна місія компанії — подарувати дітям дитинство на яке вони справді заслуговують.

У спеціальній мапі, яку діти отримають на вході, є імена усіх трольдомчиків, тож діти легко зможуть знайти їх у парку. Ось — Момбі — житель вітряних вершин… А там — Візі — перший модник серед трольдів… Щодвігодини відвідувачам парку показуватимуть виставу — з історією трольдомів. Працюють на території парку симпатичні аніматори, які комунікують з відвідувачами.

Окрім трольдомів, на території парку є батутна зона. Є інтерактивні гойдалки. Щоб на них покататися, треба виконати низку фізичних завдань. Наприклад, щоб покататися на каруселі, інша дитина має крутити педалі. Тут і спорт, і цікавість. Окрім цього, на цій території є «тунелі бажання», які стануть для відвідувачів гарною фотозоною. Також у парку проводитимуть майстер-класи, наприклад, діти зможуть власноруч … зварити зілля.

Вартість дитячого квитка — 230 грн, дорослий — 270 грн. Діти до 3-х років можуть відвідувати тематичний парк безкоштовно. Так само як і учасники бойових дій та люди з інвалідністю (1, 2 групи). Працюватиме парк щодня з 12.00 до 20.00. Невдовзі у парку з’явиться сувенірна продукція з трольдомами, які стануть улюбленцями дітей.

Керівник компанії Universal PARK Денис Погорєлко каже: «У нашої компанії багато проєктів. Один з них вже був у Львові — це «Світ велетнів». Ми плануємо також розмістити біля трольдомів будиночки з мохом, щоб ці історії були ще цікавішими. Думаю, 1−1,5 години у парку можна гарно провести час.

Це доволі масштабний проєкт, до його реалізації було залучено чимало людей — від дизайнерів до технічних працівників. У парку багато цікавих фотозон. Це також робочі місця для аніматорів, ландшафтних дизайнерів тощо".

Схожі новини