Росіяни Німеччини - п'ята колона Кремля

У “бундесі” живуть роками, але німецьку мову досі не вивчили. Тож телебачення дивляться виключно російське...

Авторитетне німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung нарешті помітило, що російські ЗМІ намагаються впливати на внутрішньо-політичну ситуацію у ФРН. І що кілька мільйонів емігрантів із пострадянського простору, які після розпаду СРСР переїхали до ситнішого “бундесу”, є фактично п'ятою колоною путінського режиму.

Увагу видання привернув масштаб, із яким російське ТБ брехало нещодавно про 13-річну дівчинку Лізу, жительку Берліна, яку начебто довго били й гвалтували мігранти з Близького Сходу. Російський “Перший канал” подав цю новину з такою самою “помпою”, як колись інформацію про хлопчика, якого буцімто розіп'яли в українському Слов'янську... Насправді дівчинка, батьки якої - росіяни німецького походження, що емігрували до ФРН, знайшлася вже через день після свого “зникнення”. Німецька поліція офіційно повідомила, що ані викрадення, ані побиття, ані згвалтування не було. Тим не менше, кількасот емігрантів із Росії вийшли в Берліні, біля урядової будівлі, на демонстрацію протесту. Маніфестанти тримали плакати з гаслами “Захистіть наших дітей і жінок”, “Лізо, ми з тобою”, “Діти плачуть однією мовою”, “Ми не мовчатимемо”, “Захистіть наших дітей і жінок” тощо. Організатором демонстрації був Міжнародний конвент російських німців, керівник якого, інформує “Німецька хвиля”, контактує з Кремлем.

Зібрати росіян німецького походження на берлінську маніфестацію було нескладно. Репортаж російського “Першого каналу”, який розповів про побиту й згвалтовану дівчинку, вони бачили. Натомість інформацію німецької поліції про те, що це “качка”, не почули! Бо взагалі не знають німецької. Frankfurter Allgemeine Zeitung наводить такі цифри: з 30 тисяч жителів берлінського району Марцан, які після 1990 року приїхали до Німеччини, половина досі не “шпрехає”. А значить, інформацію про події у світі та Німеччині одержує виключно з брехливого російського ТБ...

“Качка” російського ТБ про згвалтовану арабами 13-річну німкеню активізувала не лише мігрантів із Росії. На захист “білої дівчинки” стали неонацисти з Національно-демократичної партії, що відразу організували у районі Марцан демонстрацію проти чергового “насильства з боку іммігрантів”... Чим підтвердили: праворадикальні рухи країн Євросоюзу перебувають на фактичному утриманні путінського режиму.

Так звану гібридну війну Кремль веде нині не тільки в Україні. Театр “гібридних” воєнних дій Москва розгорнула також у Євросоюзі. Страхаючи німецьких росіян “згвалтованою” дівчинкою, намагається спровокувати насильство стосовно мігрантів-арабів. А в Нідерландах агенти Путіна лякали народ фейковим відео про теракт, який начебто планують влаштувати у Країні тюльпанів бійці українського полку “Азов”. Мета цієї брудної провокації очевидна: підказати голландцям, що на референдумі щодо Угоди про асоціацію ЄС із Україною варто проголосувати проти. Зрештою, у цього сумнівного референдуму ноги також із Москви ростуть... Чи бачать російську “гібридну” війну у себе під носом європейські політики? Та де там! У них інша турбота - чим швидше з режиму Путіна санкції зняти...